رییس هیات اسکواش لرستان گفت: در فصل آتی مسابقات لیگ دسته اول اسکواش کشور، لرستان دارای نماینده است.

کد خبر: ۴۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۵

محمود داوودی نژاد در گفت گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان ، اظهار کرد: با توجه به پتانسیل بالای لرستان در ورزش اسکواش مقرر شده در فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته اول اسکواش کشور، یک تیم به نمایندگی از لرستان حضور داشته باشد.

وی افزود: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته، تیم اسکواش بروجرود با نام "تربیت" زیر نظر اداره ورزش و جوانان این شهر به نمایندگی از لرستان در مسابقات لیگ دسته اول حضور پیدا می‌کند.

رییس هیات اسکواش لرستان بیان کرد: تمام تلاش خود به کار خواهیم گرفت، تا بتوانیم تیم تربیت بروجرد را تقویت کنم تا بتواند حضور موفقی در لیگ دسته اول اسکواش کشور داشته باشد.

داوودی نژاد تصریح کرد: یکی از مشکلات موجود بر سر راه این تیم، بحث مالی است و دوستان ما در بروجرد، بدنبال این هستند که بتوانند با جذب اسپانسر این مشکل را برطرف کنند.

وی عنوان کرد: اسکواش در لرستان قابلیت‌های فراوانی دارد و ورزشکاران این رشته در لرستان از استعداد بالایی برخوردار هستند که امیدواریم با حضور لرستان در لیگ دسته اول کشور، بتوانیم این قابلیت‌ها را معرفی کنیم.

رییس هیات اسکواش لرستان گفت: بدون شک اگر مشکلات مالی تیم اسکواش تربیت بروجرد برطرف شود، این تیم می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد و به یکی از قطب این رشته ورزشی در کشور تبدیل شود.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده