تیم لرستان در مسابقات کشتی پهلوانی نونهالان کشور عنوان دوم رقابت‌ها را کسب کرد.

کد خبر: ۴۱۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۴

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، در جشنواره کشتی پهلوانی رده سنی نوجوانان کشور، تیم کشتی پهلوانی نوجوانان لرستان با کسب یک نشان طلا و 2 نقره و 31 امتیاز، بعد از تهران در جایگاه دوم قرار گرفت و خراسان رضوی نیز در مکان سوم جای گرفت.  این رقابت‌ها که با عنوان یادواره پهلوان یزدی بزرگ در دو رده‌ی سنی نوجوانان و جوانان پس از افطار در سالن شاهدیه یزد برگزار شد، علی رضا رحمانی از لرستان در وزن 60 کیلوگرم با غلبه بر حریفان خود توانست در سکوی نخست قرار بگیرد.

اما در وزن 70 کیلوگرم امیر حسین رشیدی در بازی فینال نتوانست مقابل حریف مشهدی خود پیروز شود و صاحب جایگاه دوم شد.

حسین همتیان در وزن 80 کیلوگرم نیز همانند رشیدی در بازی فینال بازی را به حریف خود واگذار کرد و در مکان دوم قرار گرفت.

در این رده‌ی سنی علی‌رضا رحمانی‌مقدم از لرستان به عنوان فنی‌ترین کشتی‌گیر کشور انتخاب و معرفی شد.  در رده جوانان لرستان نتوانست نتایج قابل قبولی را کسب کند و تنها رسول زینی وند در وزن 90 کیلوگرم یک مقام پنجمی را به دست اورد.

رده‌بندی تیمی و انفرادی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

نوجوانان: 

60کیلوگرم: 1- علی‌رضا رحمانی‌مقدم (لرستان) 2- محمد طالبی (تهران) 3- علی‌رضا اسدی (البرز) و محمد مهدی‌ بیگی (یزد الف) 5- محمدحسن ایزدیاری (خوزستان) و مهدی حسن‌آبادی (کرمانشاه) 

70 کیلوگرم: 1- محمد آقایی‌منش (خراسان رضوی) 2- امیرحسین رشیدی (لرستان) 3- زمان نقی‌زاده (گیلان) و میثم زارع (کرمانشاه) 5- کمیل نورمحمدی (تهران) و شاهین غنی‌نژاد (توابع تهران)  80

کیلوگرم: 1- سجاد حبیبی (تهران) 2- حسین همتیان (لرستان) 3- علی اکبری (مازندران) و امید محمدی (البرز) 5- محمدعلی آذرپیرا (توابع تهران) و محمدرضا نهادی (خوزستان) 

80+ کیلوگرم: 1- امیررضا فتاحی (تهران) 2- محمدرضا نوروزی (توابع تهران) 3- امیرحسین برزگر (مازندران) و محمد رستمی‌پور (خراسان رضوی) 5- شهریار مرادی (کردستان) و علی پیروج (کهکیلویه و بویراحمد) 

رده‌بندی تیمی: 1- تهران 35 امتیاز 2- لرستان 31 امتیاز 3- خراسان رضوی 23 امتیاز 4- مازندران 22 امتیاز 5- توابع تهران 21 امتیاز 6- البرز 18 امتیاز

جوانان:

  70 کیلوگرم:

1- محمد متقی‌نیا (سیستان و بلوچستان) 2- محمد امیری (تهران) 3- محمدرسول غلامی (مازندران) و امیرسالار آصفی (توابع تهران) 5- رامین نوری (خراسان رضوی) و میلاد حسینی‌پور (گیلان) 

80 کیلوگرم: 1- مرتضی میرزایی (تهران) 2- فریبرز بابایی (مازندران) 3- سیاوش آب‌رفت (توابع تهران) و امید صادقی (کردستان) 5- محمد مرادی (کرمانشاه) و محمد علمدار (یزد ب) 

90 کیلوگرم: 1- محمدرضا کریمی (تهران) 2- امیرحسین خطی (مازندران) 3- اسماعیل محمودی (خراسان رضوی) و نوید ساعد‌‌موچشی (کردستان) 5- رسول زینی‌وند (لرستان) و محمدرضا الفتی (کرمانشاه) 

90+ کیلوگرم: 1- محسن سیر (مازندران) 2- محمدحسین قهرمانی (کرمانشاه) 3- حسن پورخیری (تهران) و شاهین حاج‌میرزایی (کردستان) 5- سید‌علی میرباقری (اصفهان) و علی‌محمد نوری (توابع تهران) 

رده‌بندی تیمی: 1- تهران 37 امتیاز 2- مازندران 36 امتیاز 3- کردستان 24 امتیاز 4- توابع تهران 24 امتیاز 5- کرمانشاه 22 امتیاز 6- سیستان و بلوچستان 14 امتیاز

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده