خیبر خرم آباد که امسال به طور معجزه آسایی با غیرت وتعصب بازیکنان وحمایت ها وزحمات شبانه روزی همایون بهاروند به لیگ دسته اول صعود کرد برای حضور آبرومندانه در لیگ دسته اول به بودجه مناسب وحمایت های ویژه نیاز دارد.

کد خبر: ۴۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۳

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، در حالی که کمتر از 50روز به شروع رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران باقی نمانده است .

پر طرفدار ترین تیم غرب کشور در لیگ دسته اول فوتبال ایران حال وروز خوشی ندارد.

خیبر خرم آباد که امسال به طور معجزه آسایی با غیرت و تعصب بازیکنان وحمایت‌ها و زحمات شبانه روزی همایون بهاروند به لیگ دسته اول صعود کرد برای حضور آبرومندانه در لیگ دسته اول به بودجه مناسب وحمایت های ویژه نیاز دارد.

 در این میان طبق شنیدها، یک از مسئولان ورزشی استان ساکن تهران مذاکرات جدی با حسین هدایتی چهره محبوب وبه قول فوتبالی، عابر بانک فوتبال که سابقه حمایت از تیم های لرستانی گهر دورود وخیبر خرم آباد در لیگ برتر ولیگ دسته سوم را در کارنامه خود دارد که با توجه به درخواست مسئولان باشگاه خیبر ومدیران ارشد استان تمایل ضمنی خود رابرای خرید خیبر خرم آباد اعلام نموده است .

حسین هدایتی  در این خصوص اظهار کرده است: عشق وعلاقه مردم لرستان و به خصوص هواداران خونگرم خرم آبادی رادر رقابت‌های کشتی پهلوانی قهرمانی جهان در خرم‌آباد به عینه مشاهده نمودم و در صورتی که شرایط برای خرید امتیاز خیبر خرم‌آباد مهیا شود این تیم را برای شهر خرم آباد خریداری می کنم و در صورت تحقق این امر خیبر را برای صعود به لیگ برتر با یک کادر مربیگری مجرب می بندیم  ودر این میان اولویت اول ما علی نیکبخت ودر صورت عدم توافق گزینه های دیگر را برای هدایت این تیم در نظر خواهیم داشت .

وی حضور همایون بهاروند رئیس هیات فوتبال لرستان وعضو هیات رئیسه فدراسیون برای فوتبال لرستان را یک ظرفیت وغنیمت بزرگ دانست ودر صورت توافق بر سر خرید این تیم بهاروند کماکان در خدمت این تیم خواهد بود وسعی می کنیم تیم را از بازیکنان بومی با کیفیت وبرای ترمیم نقاط ضعف از بازیکنان غیر بومی استفاده خواهیم کرد.

البته علاوه بر هدایتی دو خیر بومی مقیم تهران که دارای توان مالی بالای در ساخت وساز و بانکداری هستند نیز مذاکراتی صورت گرفته ودر صورت عدم توافق با هدایتی این دو حامی بخش خصوصی نیز برای خرید تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد پیش قدم خواهند شد.

منبع: برنا

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده