مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی استان رده سنی نوجوانان و جوانان به میزبانی بروجرد عصر دیروز بعد ازمراسم افطار در سالن کشتی تختی این شهرستان برگزار گردید.

کد خبر: ۴۰۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۸

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان مسابقات انتخابی تیم کشتی پهلوانی نوجوانان و جوانان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور با حضور کشتی گیرانی از شهرهای خرم‌آباد، بروجرد، کوهدشت و الیگودرز شامگاه دیشب در سالن هیئت کشتی بروجرد برکزار گردید.

در این رقابت‌ها تیم بروجرد در رده سنی نوجوانان به مقام قهرمانی دست یافت و تیم‌های خرم‌آباد و کوهدشت به ترتیب در مکان‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

نتایج فردی این رقابت ها، علیرضا رحمانی مقدم از بروجرد در وزن 60 کیلوگرم، امیر حسین رشیدی از خرم‌آباد دروزن 70 کیلوگرم، حسین همتیان از بروجرد در وزن 80 کیلوگرم و امیر مهدی پوریایی از بروجرد در وزن مثبت 80 کیلوگرم رتبه های برتر رده سنی نوجوانان را کسب کردند.
همچنین در رده سنی جوانان تیم خرم اباد در سکوی تخست قرار گرفت و تیم های بروجرد و کوهدشت به ترتیب مقام‌های دوم وسوم این مسابقات را از آن خود نمودند.

علی جوانمرد دروزن70 کیلوگرم ، احمددولتشاهی دروزن 80 کیلوگرم، رسول زینی وند در وزن 90 کیلوگرم وعارف بارانی دروزن مثبت 90 کیلوگرم همگی از خرم آباد حائز رتبه های برتر اوزان متفاوت رده سنی جوانان شدند.

مسابقات قهرمانی کشور ماه آینده به میزبانی یزد برگزارخواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده