در سومین نظر سنجی پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان عنوان شد؛

بر اساس نظر مخاطبان پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان، مهم ترین آفت ورزش لرستان، عدم ثبات مدیریتی عنوان شد.

کد خبر: ۴۰۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶

در سومین نظر سنجی پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان به بحث مهم ترین آفت ورزش لرستان پرداخته شده بود که برای آن پنج گزینه تعریف شده بود که بعد از یک ماه از اغاز آن، امروز نتایج آن، مشخص شد.

نظر سنجی پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

در این نظر سنجی گزینه عدم ثبات مدیریتی در ورزش لرستان، با 42 در صد بیشترین آرا  را به خود جلب کرد. در این نظر سنجی همچنین ضعف مدیران اداره ورزش و جوان استان 33 درصد ارا را به خود اختصاص داده بود.

یکی دیگر از گزینه سومین نظر سنجی پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان، عملکرد ضعیف هیات های ورزشی بود که 14 درصد نظر مخاطبان را به خود جلب کرد.

همچنین گزینه‌های دخالت غیر اصولی نمایندگان مردم در مجلس و حمایت نکردن دستگاه‌های دولتی از ورزش هر کدام با 6 درصد آرا در مکان‌های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

تایید مخاطبان پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان بر روی گزینه "عدم ثبات مدیریتی" در حالی صورت گرفته است که عمر مدیریت در ورزش لرستان خیلی پایین است و همواره شاهد تغییر و تحولات پی در پی در بدنه مدیریتی اداره ورزش و جوانان لرستان هستیم.

این تغییر مدیریت‌ها در حالی صورت گرفته است که لرستان از لحاظ ورزشی استان کمتر توسع یافته است و از نظر دارا بودن اماکن ورزشی نیز نسبت به میانگین کشوری از عقب ماندگی تاریخی برخوردار است.

در نظر سنجی جدید، به بحث علت عدم ثبات مدیریتی در ورزش لرستان پرداخته شده است که برای آن 5 گزینه در نظر گرفته شده است و مخاطبان می‌توانند تا پایان ماه جاری با مراجعه به ستون سمت راست پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان نظر خود را ثبت نمایند.

مهم ترین عامل عدم ثبات مدیریتی در ورزش لرستان چیست؟

1- توقعات بالای جامعه ورزشی

2- فشار گروه‌های سیاسی

3- دخالت نمایندگان مجلس

4- سیستم ضعیف اداره ورزش و جوانان

5- انتخاب مدیران ناکار آمد

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده