تیم ملی والیبال ایران بهترین نمایش خود را در تورنمنت مقابل آمریکا داشت. این گزاره ای است که از اطلاعات پایانی بازی به دست می آید. آنچه همه در استادیوم دیدند یک پیروزی قهرمانانه بود مانند بازی اول مقابل روسیه و حتی بازی دوم مقابل روسیه.

کد خبر: ۳۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۰

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، دو دیدار دیگری که برای ایران 3 امتیاز به ارمغان آورده بود. آمار پایان بازی اما نشان می دهد که شاگردان کواچ به توانایی فوق العاده ای رسیده اند و در همه سطوح تیم ملی آمریکا را به زیر کشیده اند.

عصرایران - تیم ملی ایران بهترین نمایش خود را در تورنمنت مقابل آمریکا داشت. این گزاره ای است که از اطلاعات پایانی بازی به دست می آید. آنچه همه در استادیوم دیدند یک پیروزی قهرمانانه بود مانند بازی اول مقابل روسیه و حتی بازی دوم مقابل روسیه . دو دیدار دیگری که برای ایران 3 امتیاز به ارمغان آورده بود. آمار پایان بازی اما نشان می دهد که شاگردان کواچ به توانایی فوق العاده ای رسیده اند و در همه سطوح تیم ملی آمریکا را به زیر کشیده اند. 
 
آمار پایان بازی ایران و آمریکا
 
ایران چطور آمریکا را له کرد؟ (+آنالیز تطبیقی 3 پیروزی ایران )
 
طبق آمار منتشر شده در پایان بازی آمریکایی ها فقط موفق شده اند در آبشارها از ایران 5 امتیاز بیشتر کسب کنند اما در سایر موارد امتیازی برتر از ایران نداشته اند.آنها فقط یک توپ بلاک کرده اند در صورتی که ایران 8 توپ بلاک شده داشته ، در سرویس ها در عدد 3 باهم برابرند.در خطاهای انجام شده ایرانی ها 11 بار کمتر خطا کرده اند و به همین ترتیب بازی را پیروز شده اند. درآیتم های دیگر مانند دریافت عقب زمین ، پاس های کوتاه و دریافت های شیرجه ای هم تیم ملی آمار بهتری نسبت به آمریکا داشته است.این در حالی است که نتایج به دست آمده از دو دیدار دیگر ایران بسیار بهتر است. 
 
آمار پایان بازی ایران و روسیه (1)
 
ایران چطور آمریکا را له کرد؟ (+آنالیز تطبیقی 3 پیروزی ایران )
 
اعداد به خوبی نشان می دهند که برتری ایران در بازی اول مقابل روسیه فقط به خاطر خطاهای روس ها بوده. یعنی هرچند در بازی اول ایران پیروز شد . اما در سرویس و آبشار آن ها برتری ویژه ای داشتند و در دفاع ایران موفق شده بود هم تراز روسیه دفاع کند. اما آمارخطاهای زیاد روسیه این تیم را بازنده کرده بود. 39 خطا در برابر 23 خطا
 
 
آمار پایان بازی ایران و روسیه (2)
 
ایران چطور آمریکا را له کرد؟ (+آنالیز تطبیقی 3 پیروزی ایران )
 
تیم ایران سروسامان بهتری گرفته است و در دیدار دوم موفق شده در همه آیتم ها بهتر باشد اما آنچه این دیدار را کم ارزشتر از دیدار اول ایران و آمریکا می کند. نمایش فوق العاده آمریکایی ها در تورنمنت است. تیمی که تا به حال شکست نداشته مقابل ایران هیچ امتیاز نگرفته و همین مساله توانایی بازیکنان را به نمایش می گذارد.
 
توانایی ای که به نظر می رسد مربوط به آمادگی بدنی بازیکنان باشد بازیکنانی که در بازی های قبلی از نظر بدنی آماده نبوده اند حالا بدن هایشان آماده نبردشده و این طور ویژه آمریکا را شکست داده اند. 
 
بازیکنان ایران 
 
ایران چطور آمریکا را له کرد؟ (+آنالیز تطبیقی 3 پیروزی ایران )
 
آمار پایانی بازی برای بازیکنان ایران پس از مدت ها به این شکل درآمده که بازیکنان ایران با کمترین تعویض پیش رفته اند. آنها به خوبی و سادگی ازنظر آمار آمریکا را پایین کشیده اند. 
 
بازیکنان آمریکا
 
ایران چطور آمریکا را له کرد؟ (+آنالیز تطبیقی 3 پیروزی ایران )
آمار پایانی آمریکایی ها اما آشفتگی سرمربی را به نمایش می گذارد او تعویض کرده اما نتیجه ای نگرفته تیم کواچ برنده بوده. 
 
منبع: عصر ایران
 
انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ایران آمریکا له والیبال 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده