مسابقات تكواندوي نونهالان كشور در بروجرد پايان يافت

در پايان مسابقات قهرماني تكواندوي نونهالان كشور که به میزبانی بروجرد برگزار شد، نمایندگان لرستان توانستند فقط 2 مدال برنز را به ارمغان بیاورند.

کد خبر: ۳۸۰
تاریخ انتشار: ۰۷:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۷

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، بيست و چهارمين دوره مسابقات قهرماني كشور نونهالان پسر در سالن ولايت بروجرد لرستان طي روزهاي 25 و 26 خردادماه 94 با حضور 32 تيم از 31 استان (لرستان 2 تيم داشت) با معرفي تيم‌هاي برتر به پايان رسيد.

در اين دوره از رقابت‌ها، پسران مازندرانی با كسب 4 نشان طلا، یک نقره، یک برنز و 75 امتیاز با شایستگی بر سكوي قهرماني تکیه زدند. تيم البرز با كسب 2 نشان طلا، 3 نقره، یک برنز و 63 امتیاز عنوان نايب قهرماني را به خود اختصاص داد و تيم تهران با 3 نشان طلا، یک برنز و 57 امتیاز بر سكوي سوم ايستاد. تيم‌هاي قم و قزوین نيز به ترتیب با 38 و 31 امتیاز چهارم و پنجم شدند.

 مسابقات تکواندو در بروجرد

همچنين تیم لرستان بدون دریافت امتیاز در جایگاه بیست و هشتم این مسابقات ایستاد اما جام اخلاق مسابقات را كسب كرد. تیم بروجرد نیز با دریافت 2 نشان برنز در اوزان 49- و 61- کیلوگرم به ترتیب توسط اشکان زحمت‌کشان و سپهر جمائی‌ناصری در جایگاه دهم این رقابت‌ها قرار گرفت.

33- کیلوگرم: 1- حسین لطفی (تهران) 2- امیر‌ارسلان خانزاده (البرز) 3- علی‌رضا حسین‌پور (مازندران) و پرهام رمضانی (کرمانشاه)

37- كيلوگرم: 1- محمد رستم‌نژاد (مازندران) 2- محمد طالقان منصور‌نژاد (البرز) 3- امید ولی‌پور (تهران) و محمد عارف‌زاده (خوزستان)

41- کیلوگرم: 1- محمدحسین زاهدی (تهران) 2- یاسین رستمی (اصفهان) 3- محسن غلامیان (ایلام) و متین میر‌موسوی (سمنان)

45- كيلوگرم: 1- امیر‌حسین سعیدی (البرز) 2- نیما گلشن (قزوین) 3- امیر‌حسین پیوندی (مازندران) و فرزام تنهایی (گیلان)

49- کیلوگرم: 1- احمدرضا رزقی‌فر (مازندران) 2- نوید نیازی (ایلام) 3- آرمین حیدری (قزوین) اشکان زحمت‌کشان (بروجرد‌)

53- كيلوگرم: 1- علی‌رضا یعقوب‌تبار (البرز) 2- علی حیدری (چهارمحال و بختیاری) 3- محمد ابراهیمیان (قم) و امیر‌رضا دادرس (قزوین)

57- کیلوگرم: 1- علی اشکوریان (مازندران) 2- سعید طلیعی (خوزستان) 3- علی معالی (آدربایجان شرقی) و علی‌رضا خوانساری (اصفهان)

61- كيلوگرم: 1- حسین داداش‌زاده (قم) 2- ابوالفضل عفیفی (البرز) 3- معین داداش‌پور(آدربایجان غربی) و سپهر جمائی‌ناصری (بروجرد)

65- كيلوگرم: 1- هادی جانباز (مازندران) 2- علی‌رضا بینازاده (اردبیل) 3- حسن داداش‌زاده (قم) و ارشیا قاسمی(البرز)

65+ كيلوگرم: 1- نیما مهرعلی (تهران) 2- سید‌حسین حسین‌زاده‌ساداتی (مازندران) 3- امیر‌حسین صادقی‌نیارکی (قزوین) و حسین آقا‌محمدی (قم).

فرهاد داودوندی- بروجرد

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده