رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر:

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر گفت: پروژه استخر شنای پلدختر از جمله پروژه‌هایی است که تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

کد خبر: ۳۷۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان و به نقل از تسنیم، امید علی کائیدی ظهر امروز در دیدار با امام جمعه پلدختر اظهار داشت: انتظار می‌رود خیران درزمینه مالی ورزش شهرستان را تقویت کنند زیرا ورزشکاران شهرستان از نظر مالی در وضعیت ضعیفی بسر می‌برند.

وی افزود: در راستای تحقق شعار سال درصدد فعال کردن و جذب خیرین ورزشی شهرستان، تقویت روابط با هیئت‌های ورزشی و مسئولان ادارات هستیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر گفت: شهرستان پلدختر 80 هزار نفر جمعیت دارد که از این تعداد 15 هزار نفر آن را جوانان تشکیل می‌دهد که نشان‌دهنده این است که شهرستان سن رنگین‌کمانی دارد.

وی بیان کرد: ورزشکارانی در شهرستان وجود دارد که سن آن‌ها از 15 سال به بالا است و ورزشکار چهارتا پنج‌ساله هم در شهرستان وجود دارد و حتی بعضی از آن‌ها نخبگان فرهنگی در رشته‌های مختلف هستند.

کائیدی عنوان کرد: در شهرستان پلدختر 30 هیئت ورزشی وجود دارد که بیشتر آن‌ها فعال هستند.

وی گفت: خوشبختانه در سال گذشته و سه ماه امسال ورزشکاران عناوین مختلف را در رشته‌های ورزشی کسب کردند که فرشاد بلکه اخیر در مشهد به مقام نایب‌قهرمانی کشتی دست یافت.

کائیدی با بیان این‌که شهرستان پلدختر ورزشکار معلول و جانباز مقام آور دارد افزود: این شهرستان پنج هزار ورزشکار دارد و زیرساخت‌های ورزشی آن به نسبت خوب است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پلدختر به طرح‌های ورزشی شهرستان اشاره کرد تصریح کرد: پروژه استخر شنای پلدختر ازجمله پروژه‌هایی است که تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: سالن ورزشی روستای هلوش 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که مشکل برق دارد زیرا برق روستا از دره شهر در استان ایلام تأمین می‌شود.

وی تصریح کرد: پیگیر هستیم که برق سالن ورزشی روستای هلوش را از پلدختر تأمین کنیم تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده