حامد امیری پس از درخشش در دوومیدانی معلولان:

یکی از قوی‎ترین مردان ایران که به سبب ضایعه نخاعی، ویلچرنشین شده، حالا هدفش کسب طلای پارالمپیک است و می‎گوید: تا جایی که توان داشته باشد در هر شرایطی ورزش را ادامه می‎دهد.

کد خبر: ۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان حامد امیری در گفت‎وگو با ایسنا، درباره کسب ورودی رقابت‎های جهانی قطر اظهار کرد: عزمم را جزم کرده بودم که سهمیه جهانی را بگیرم و توانستم در پرتاب دوم رکورد موردنظر را کسب کنم.

وی تصریح کرد: ورودی پرتاب دیسک کلاس F54، 25 متر بود که بنده بیش از 26 متر پرتاب کردم. همچنین سال گذشته نیز در رقابت‎های بین‎المللی امارات در پرتاب وزنه نقره گرفتم.

امیری در پاسخ به پرسش که چرا بعد از ضایعه نخاعی، ورزش قهرمانی را کنار نگذاشت؟ گفت: مهر ورزشکاری به من خورده و می‎خواستم ثابت کنم که حامد امیری در هر جایی که باشد، ورزشکار است و دست از ورزش برنمی‎دارد.

حامد امیری|سفیر افلاک

این ورزشکار لرستانی هدف اصلی‎اش را کسب طلای پارالمپیک عنوان کرد و افزود: فقط به طلای پارالمپیک 2016 برزیل فکر می‎کنم و قصد دارم در رقابت‎های جهانی قطر که شهریور ماه برگزار می‎شود، سهمیه مستقیم ریودوژانیرو را کسب کنم.

وی درباره اینکه امکان دارد ضایعه نخاعی‎اش به طور کامل خوب شود؟ بیان کرد: پزشک‎ها که از دو سال و نیم پیش تاکنون می‎گویند خوب می‎شوم اما خبری نشده و به رضای خداوند راضی هستم. اگر مشیت الهی این است که با این مشکل ورزش کنم پس ادامه می‎دهم.

امیری تأکید کرد: 12 سال قوی‎ترین مرد لرستان بودم و در رقابت‎های قوی‎ترین مردان کشور نیز عملکرد خوبی داشتم و حالا هم می‎خواهم ثابت کنم که حرف اول را در رشته‎ی جدید می‎زنم و می‎خواهم قوی‎ترین مرد این رشته باشم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده