دبیر هیات قایقرانی لرستان با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان، به ارائه توضیحاتی در خصوص مطلب "بی سر و سامانی در قایقرانی لرستان داد ملی پوشان را در آورد" پرداخت.

 

کد خبر: ۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، هفته گذشته یکی از ورزشکاران قایقرانی لرستانی در گفت و گو با خبرنگار ما به مشکلات هیات قایقرانی پرداخت و این رسانه بنا به رسالتی که داشت، به درج آنان پرداخت.

البته خبرنگار ما قبل از منتشر کردن مطلب، برای پاسخ مسئولین ورزش قایقرانی به محل دفترهیات مراجعه نمود که متاسفانه هیچ کدام از عوامل در محل حضور نداشتند.

-دبیر هیات قایقرانی لرستان گفت: در هیچ برهه زمانی، قایقرانی لرستان بین 20 تا 30 بازیکن ملی پوش نداشته است، حتی افرادی که به اردوهای انتخابی نیز دعوت شده‌اند جمع شان به 20 نفر هم نمی‌رسد.

هومن صارمی اظهار کرد: چون ورزش قایقرانی ارتباط زیادی با حوزه کاری شهرداری  دارد، در طی ادوار گذشته بیشتر کسانی که رییس یا سرپرست شده‌اند، خودشان از مجموعه شهرداری بوده‌اند و هم اکنون نیز آقای سیاوش سپهوند کار ریاست هیات را بر عهده دارد و توانسته تا به حال کمک‌ها و حمایت‌های شهرداری را برای هیات فراهم کند‌.

وی افزود: تحت هیچ عنوان هیات قایقرانی به مرحله نابودی نرسیده و نخواهد رسید، چرا که هم اکنون خیلی از بازیکنان و ملی پوشانی که در اردوهای تیم ملی حضور دارند تمرینات منظمی دارند و بر خلاف گذشته، الان هیچ مشکلی برای تمرین کردن ندارند.

دبیر هیات قایقرانی لرستان با بیان به این در مطلبی که به نقل از یکی از ورزشکاران قایقران  لرستانی منتشر شد، به راکد بودن کمیته کاناپولو اشاره شده بود، اظهار کرد: این حرف نیز به دور از انصاف است، زیرا تیم آقایان و بانوان ما در این رشته فعال هستند و حتی هفته آینده 2 بازیکن به همراه خانم صبا رحمتی که خود از بازیکنان تیم ملی است به مسابقات انتخابی تیم ملی که در مازندران برگزار می‌شود، اعزام خواهند شد.

صارمی گفت: با هزینه شخصی خودم، تیم کاناپلو را به مسابقات کشوری اعزام کردم و همین افرادی که منکر زحمات هیات هستند، در آن هیچ مقامی را برای لرستان کسب نکردند.

وی تصریح کرد: قایق دراگون بود که گفته شده توسط ما با لودر جابجا شده است، نیز دروغ محض است، زیرا دراگون بت زیر نظر هیات انجمن‌های ورزشی است و در حیطه کاری ما نیست که بخواهیم قایق آن ها را جابجا کنیم و اصلاً از سوی ما چنین کاری صورت نگرفته است.

پاسخ هیات قایقرانی به مطلب

دبیر هیات قایقرانی لرستان گفت: هرکس بخواهد دریاچه کیو را اجاره کند، نیازمند بنیه مالی قوی است. من برای همین قایق‌های تفریحی 200 میلیون هزینه کرده‌ام و ماهانه نزدیک به 13 میلیون اجاره دریاچه را به شهرداری پرداخت می کنم، اما چون خودم یک ورزشکار هستم، بابت تمرینات بچه‌های قایقرانی، هیچ هزینه‌ای از بازیکنان این رشته نمی گیرم و حتی ورزشکاران سه گانه کار که متعلق به رشته دیگری هستند نیز به طور رایگان از این دریاچه استفاده می‌کنند.

وی افزود: یکی از دلایلی که نمی توانیم به اسم هیات قایقرانی در مناقصه اجاره دریاچه شرکت کنیم، بدهی گذشته روئسای قبلی هیات بوده که نتوانسته‌اند بدهی خود را به شهرداری پرداخت کنند و شهرداری نیز اجازه حضور هیات قایقرانی را در مناقصه نمی‌دهد.

دبیر هیات قایقرانی لرستان بیان کرد: ورزشکار تیم ما در کمیته کایاک معلولین، در اردیبهشت ماه سال جاری برای اولین بار در استان توانست، مدال کشوری کسب کند و سایر بازیکنان ما همواره در اردوها و تمریمنات تیم‌های ملی قایقرانی حضور دارند.

وی گفت: الان یکی از مشکلات هیات، کمبود قایق است و نیازمند هزینه 40 تا 50 میلیونی برای خرید تجهزات هستیم، که امیدواریم با تأمین آن از سوی فدراسیون یا اداره ورزش و جوانان لرستان بتوانیم جهش‌های بهتری به قایقرانی لرستان بدهیم.

برای مشاهده مطلب "بی سر و سامانی در قایقرانی لرستان داد ملی پوشان را در آورد"  اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 6
انتشار یافته: 12
ملی دوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
1
2
ببینین دوستان ما باید به فکر قایقرانی این استان باشیم....حالا شما هی با این حرفا مشکلات قایقرانی رو خودش زیاد هست شما دیگه بیشترش نکنید. قایقرانی داره با کم ترین امکانات و بودجه یعنی در واقعه بدون هیچ گونه بودجه ی داره بیشترین بازدهی رو میده...
ور شکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
2
2
تمام بد بختیای قایقرانی این استان همین قایق دراگن بود..ب جای تمرین و ورزش دنبال حاشیه و ی سری کارای الکی ک فقط باعث حاشیه میشد بود..بعدشم کسی قایق دراگن و کاریش نکرده...البته با این ک مال این هیئت نیست ولی بازم ما با هزینه این هیئت جا ب جا شد...و داخل شهر بازی گذاشته شد...خواهشا با ی سری دروغ الکی حاشیه سازی نکنین...
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
4
1
سلام: من به عنوان یک ورزشکار و به دور از حاشیه باید هیچ دغدغه ای بجز تمرین نداشته باشم ولی هیات قایقرانی کلا متلاشی شده و مسئولین هیات باید به جای این که به دنبال سرپوش گذاشتن روی گند کاریاشون باشن به فکر تمرین ما و مسابقاتی که در پیش رو داریم باشن که مثل سال های قبل بچه ها مجبور نباشن هر کدوم به عنوان بازیکن یک استان دیگه شرکت کنن این اگه دوباره این اتفاق بيفته این بی لیاقتی مسئولین هیات رو نشون میده
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
4
1
به نظرمن این آقايون مسئول تنهاچیزی که براشوت مهمه اینه که اسمشون روهیات باشه تابتونن بااسمش قایقهای تفریحیرو بگیرن وکسی جلوشونو نگیره
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
4
0
ناگفته هازیاده ولی عملکرد شما نشان دهنده کارهاتونه هیات قایقرانی بدهکاریش به شهرداری بازهم به شمابرمیگرده چراکه اون سال هم شماقایقهای تفریحی رو به اسم هیات دردست داشتین. و درمورد قایق دراگون بوت بایدبگم آدم بایدخیانت کارباشه که بگه به ما ربطی نداره چرا که روزی تمام افتخار قایقرانی بود.
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
1
5
قایقرانی الان در بهترین وضعشه....مطمئن باشین
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
9
3
بعضی از این دوستان هیات قایقراتی اومدن چندتا از این ملی پوش ها رو آوردن دور خودشون، هر جایی که میرن میگن همه بازیکن ها از ما راضی هستند. این ها دارند بزرگترین خیانت رو به ورزشق قایقرانی لرستان انجام می دهند.
ورزشکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
2
11
ورزش قایقرانی ضعفا و کمبود تجهیزات زیادی داره ولی در سال گذشته رسیدگی بیشتری شده تا سالهای قبل.بی انصافیه نادیده گرفتن زحمات دوستان.
|
United States
|
۰۶:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
3
8
باید ب این دوستان گفت ک جت اسکی شخصی هر کسی میتونه خریداری کنه..بعدشم بنطر شما کسی ک دریاچرو اجاره میکنه باید درامدش و خرج هیت قایفرانی بکنه؟اینا ی چیز شخصی ب کسی چ ک جت اسکی میخرن یا هر چیز دیگه ..کسی ک دریاچرو کرایه میکنه درامدش..وسایلش..امکاناتش مال خودش..خالا میخواد هر کی باشه..دریاچه واسه تفریح اجاره شده پس کسی ک میگیره امکانات میاره تا مردم استفاده کنن..
ملی پوش قایقران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
9
2
طی این مدتی که این دوستان فعلی هیات رو تحویل گرفتن، هیچ بازیکن جدیدی به تیم ملی دعوت نشده و همه قدیمی های گذشته هستند. در حال حاضر از برنامه های استعداد یابی نیز خبری نیست. اما می تونستند به اسم خوشون شرکت کنند و اما درآمد و سود دریاچه رو صرف هیات می کردند. مثلا به جای خرید جت اسکی، قایق های تمرینی خریداری کنند و بجاش هم از بازیکنان شهریه می گرفتن. الان از این جت اسکی چه استفاده ای می شه؟
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
3
8
کاملا درست حرفاشون صحت داره...بعضیا جنم تمرین کردن ندارن..فقط میخوان با ی مشت دروغ سنگ جلو پای ورزشکا ای واقعی این رشته بندازن...
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
9
4
بابا دروغ میگن اینا، باور نکنید. شما نگاه دریاچه کنید، چرا ما این ورزشکار ها رو نمی بینیم که این ها میگن!!!

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده