سرپرست هیات کبدی لرستان:

سرپرست هیات کبدی لرستان گفت: دیدار دوستانه تیم‌های کبدی ساحلی ایران و پاکستان به میزبانی لرستان و در خرم‌آباد برگزاری می‌شود.

کد خبر: ۳۵۶
تاریخ انتشار: ۲۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸

اسد شمس در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، اظهار کرد: تیم‌های ملی ایران و پاکستان، برای آمادی بیشتر بعد از ماه مبارک رمضان در خرم‌آباد اردو خواهند زد که در نهایت در یک دیدار دوستانه با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی افزود: در اردوی تیم ملی کبدی پاکستان در خرم‌آباد سعی خواهیم کرد، تیم منتخب لرستان نیز در بازی دوستانه‌ای مقابل تیم ملی کبدی پاکستان به میدان برود.

سرپرست هیات کبدی لرستان بیان کرد: حضور تیم های کبدی ایران و پاکستان با مشارکت و کمک فدراسیون کبدی و اداره ورزش و جوانان لرستان برگزار می‌شود که امیدواریم ماحصل آن کمک به توسعه این رشته ورزشی در لرستان باشد.

اسد شمس|هیات کبدی لرستان

شمس تصریح کرد: لرستان در بحث ورزش کبدی استعدادهای خوبی دارد که امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی‌های مناسبی آن‌ها را شکوفا و در اختیار تیم‌های ملی کشورمان قرار دهیم.

وی گفت: در حال تلاش برای احیای قوی تر کبدی در لرستان هستیم و سعی می‌کنیم، با برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه مربیان، داوران و بازیکنان به خواسته‌های مان در این راستا دست یابیم.

سرپرست هیات کبدی لرستان از تلاش‌های مدیر کل اداره ورزش و جوانان لرستان تشکر کرد و بیان داشت: مدیریت کردن ورزش در لرستان آن هم بدون در اختیار داشتن منابع مالی کار بسیار دشواری است و انتظار داریم استاندار لرستان به صورت عملی وارد گوی "حمایت" از ورزش لرستان شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده