نام لرستان و وعده‌هایی که هیچ گاه عملی نشده‌اند، با هم آمیخته شده است و هر گاه کلمه "وعده" به گوش می‌رسد، ناخداگاه اسم لرستان نیز به ذهن خطور می‌کند.

 

کد خبر: ۳۵۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، در طی این سال‌ها بارها و بارها از سوی مسئولان استانی و کشوری وعده‌های فراوانی به مردم لرستان داده شده است، از احداث کارخانه‌های بزرگ تا ایجاد پروژه‌های عمرانی و انجام خدمات رسانی‌های گوناگون به مناطق محروم لرستان...

وعده‌هایی که هرگز در لرستان عملی نشدند، یا اگر هم انجام شدند، به کام مردم خوش نیامد، نظیر همین پتروشیمی خرم‌آباد که غیر لرستانی‌ها در آن مشغول بکار شدند که حسرت و عوارض ساخت آن برای ما ها ماند...

تا چند سال پیش که همه چیز بر وفق مراد بود، 6 ماه اول سال عنوان می‌شد که بودجه هنوز نیامده است و 6 ماه دوم سال نیز بودجه تمام شده بود!!!

اما هم اکنون، وضع تغییر پیدا کرده است و همه چیز به گردن تحریم‌ها ختم می‌شود، که می‌گویند از بودجه خبری نیست.

از این مسائل که بگذریم، جدیداً وعده‌هایی به وعدهای مسئولان لرستان اضافه شده است که در نوع خود جالب بود و ما ورزشی‌ها کم بیش از آن خوش حال شدیم.

اسفند ماه سال 92 بود که آقای مسئولی به خبرنگار ما گفت که با همت آقای استاندار و همکاری فدراسیون دوچرخه سواری، لرستان به عنوان میزبان مسابقات بین المللی دوچرخه سواری میلاد دو نور انتخاب شده است که قرار شده، استاندار محترم هزینه این میزبانی را تقبل کند.

از آن خبر که یک سال و چند ماه که می‌گذرد، هر وقت پیگیر آن شدیم، گفته شد که هنوز بودجه نیامده است و عنوان می‌شد، استاندار به جد پیگر میزبانی این رویداد بین المللی است.

وعده‌هایی که میزبان مسابقات بین المللی در لرستان هستند

حال با این اوصاف باید برای میزبانی این مسابقات که بین 300 تا 400 میلیون هزینه دارد، چقدر دیگر صبر کنیم تا آن را در لرستان برگزار کنیم، فقط خدا می‌داند...

البته گویا بحث تحریم‌ها هنوز به سایر استان‌های کشور نرسیده است، چرا که چند روز پیش مسابقات بزرگتری نسبت به "میلاد دونور" که گویا قرار است در لرستان انجام شود،  در استان‌های آذربایجان خودمان با شکوه خاصی برگزار شد.

چیزی که مشخص است، باید وعده میزبانی لرستان برای مسابقات دوچرخه سواری میلاد دونور را به جمع وعده‌های غیر عملی مسئولان در استان اضافه کنیم.

البته ما هنوز امیدواریم، مسئولان محترم استان، مخصوصاٌ استاندار محترم لرستان، به این وعده خود عمل کنند.

میلاد فاضلی

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 4
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
0
1
حیف این جوانان که عمر شون تو لرستان به باد رفت...
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
0
1
تو این استان ما چه خبره.... خدا به حال همه مون رحم کنه که برا برگزاری یه مسابقات این طوری 20 مون گروه یکه!
امیر یاراحمدی
|
|
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۷
0
2
به همین وعده های الکی تو لرستان دل خوشیم، این وعده ها رو از مون نگیرید! وعده نباشه به چه امیدی زندگی کنیم؟
ملا
|
|
۰۷:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۶
2
1
نه بابا استاندار آدم زحت کش و پر تلاشیه. شما براش حاشیه سازی می کنید. اصلا این طور وعده ای نداده!!!! چرا دروغ می گید!!!!!!!!!!!!؟

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده