به منظور ايجاد مودت و همدلي بين قهرمانان ورزشي و نيز اصحاب رسانه استان لرستان، مسابقه دوستانه فوتسال بين منتخبي از قهرمانان ملي‌پوش ادوار گذشته و كنوني لرستان و همچنين برخي ورزشكاران نخبه استان با تيم منتخب اصحاب رسانه لرستان برگزار گرديد.

کد خبر: ۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۴

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، با هماهنگی قبلی و یک ساعت قبل از شروع مسابقه جمعی از اهالی رسانه و ورزشکاران ملی‌پوش لرستانی به رسم ادب و کسوت بر بالین عزیز سلیمانی‌نژاد مربی و مدیر مدرسه فوتبال سایپا و رییس کمیته فوتسال لرستان كه يك ماه است در بيمارستان شهداي عشاير خرم‌آباد بستري است، حاضر شده و از این پیشکسوت بااخلاق عیادت کردند.

پس از آن، اعضاي دو تيم به اتفاق راهي سالن ميراسماعيلي شركت مخابرات لرستان در شمشيرآباد شدند.  از صبح روز بازی کرکری و جنگ روانی بین بازیکنان تیم رسانه و تیم قهرمانان در فضاي مجازي شروع شد و تا لحظه‌ی به صدا درآمدن سوت آغاز مسابقه ادامه داشت.
 
بازی دو تیم ساعت 17 و 30 دقیقه با سوت عزيزي داور ميدان شروع شد.
تیم قهرمانان از نظر بدنی از شرایط بسیار مطلوب‌تری نسبت به اصحاب رسانه برخوردار بودند. اکثر بازیکنان تیم رسانه از آمادگی حداقلی نیز به دور بودند و با 2 دقيقه دويدن به سرفه افتاده و تعويض مي‌شدند!
چهره‌های مختلفي از جامعه مطبوعات، هنر، ورزش و سياست جهت تماشای بازی خود را به سالن آرش میراسماعیلی رساندند. ناصر غلامرضایی، حمید نوروزی، رضا میرزایی، رامبد عالیخانی، مهدی رضاپور، عباس ملکی و ... در سالن حضور داشتند.
نیمه اول با نتیجه‌ی 5 بر 2 به سود تیم قهرمانان پایان یافت.
به رغم کرکری‌های قبل از بازی، این مسابقه نمادین در فضایی صمیمی و دوستانه برگزار شد.
بازیکنان تیم رسانه در حالی که از نظر تنفس و آمادگی در شرایط بدی قرار داشتند ولی بازی شجاعانه و قابل قبولی به نمایش گذاشتند.
برای تیم زردپوش قهرمانان در این مسابقه غلامرضا محمدی(كشتي)، آرش میراسماعیلی(جودو)، شهرام سبزواری(رزمي)، بهداد بیرانوند(هاكي)، علی صدرا(فوتبال) و میثم علی‌حسینی(هاكي) بازی کردند.
در مقابل تیم مشكي و قرمزپوش رسانه نیز با محمود داوودی‌نژاد، یعقوب دالوند، رضا جایدری، مسعود مریدی، ابراهیم شریفی، وحید مصطفوی، پویا عالیخانی، میلاد فاضلی، جلال قربانی، مهران مریدی و رضا طولابی با مربی‌گری سيد مسعود میرآقایی گام به این رقابت گذاشت.
در پایان تیم قهرمانان با نتیجه‌ی 11 بر 7 در مقابل تیم ناآماده رسانه به پیروزی دست یافت.
    عكس دسته جمعي اصحاب رسانه و قهرمانان لرستاني

 خبر: رضا طولابي

انتهای پیام

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 1
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده