به مناسبت هفته مبارزه با دخانيات؛

به مناسبت هفته مبارزه با دخانيات مركز بهداشت شهرستان خرم‌آباد اقدام به برگزاري مسابقات چهارجانبه جام مبارزه با دخانيات نمود.

کد خبر: ۳۴۴
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۳

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان در اين رقابت‌ها كه به مدت دو روز و در سالن فوتسال دانشگاه علوم پزشكي استان لرستان انتهاي خيابان رازي خرم آباد برگزار شد تيم‌هايي از مركز بهداشت شهرستان خرم‌آباد، معاونت دانشجويي دانشگاه، دانشكده پيراپزشكي و بهداشت و معاونت پشتيباني حضور داشتند كه در نهايت با قهرماني تيم دانشكده پيراپزشكي و بهداشت به پايان رسيد.

در اين رقابت‌ها و در روز اول تيم هاي مركز بهداشت خرم‌آباد با دانشكده پيراپزشكي و معاونت پشتيباني با معاونت دانشجويي به قيد قرعه روبرو شدند كه تيم هاي معاونت پشتيباني و دانشكده پيراپزشكي با غلبه بر رقبا به فينال رسيدند.

مسابقات فوتسال جام مبارزه با دخانيات در خرم‌آباد برگزار شد

در فينال اين رقابت ها كه در سالروز تولد امام زمان(عج) و نيمه شعبان برگزار شد تيم‌هاي دانشكده پيراپزشكي و معاونت پشتيباني به تساوي 2 بر2 رسيدند كه در ضربات پنالتي تيم دانشكده پيراپزشكي و بهداشت 3 بر2 و در مجموع با نتيجه 5 بر 4به پيروزي رسيد و جام قهرماني را بالاي سر برد.

در پايان مسابقات نيز با حضور دكتر جواد عموزاده سرپرست مركز بهداشت شهرستان خرم آباد، محسن سليماني مدير مجتمع دانشكده پيراپزشكي و بهداشت، اكبر خسروي مسئول حراست، علی سپهوند مسئول برگزاری مسابقات و محمد جواد فلاح نژاد مسئول گسترش مركز بهداشت شهرستان خرم آباد جام قهرماني و هداياي تيم قهرمان اهدا شد.

در پايان اين بازيها دكتر جواد عموزاده به عنوان مجري برگزاري رقابت‌ها ضمن آرزوي جامعه‌اي عاري از دخانيات ابراز اميدواري كرد كه اين جام هر سال برگزار شود.

وحید کاظمی ذهابی

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده