رئیس ورزش و جوانان پلدختر:

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر گفت: پیگیر هستیم که خانه کشتی شهرستان پلدختر سال آینده به بهره‌برداری برسد و جوانان و کشتی‌گیران بتوانند از این خانه استفاده کنند.

کد خبر: ۳۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورزش لرستان ٰامید کائیدی اظهار داشت: کف‌پوش سالن ورزشی روستای هلویش در حال آماده شدن است و در رابطه با استخر شنای پلدختر پیمانکاری اعلام آمادگی کرده که با هزینه شخصی خود استخر شنا بسازد و تحویل دهد و تا آخر هفته آینده این پیمانکار شروع به فعالیت خواهد کرد.

‌وی افزود: اعزام تیم‌های ورزشی به‌وسیله نقلیه نیاز دارد که نبود آن هزینه سنگینی را بر اداره ورزش و جوانان شهرستان وارد می‌کند که از توان این اداره خارج است.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر از وجود پنج هزار ورزشکار در شهرستان پلدختر خبر داد و گفت: از این تعداد یک هزار و 300 نفر ورزشکار دارای کارت رسمی از اداره ورزش و جوانان هستند که در 30 قالب ورزشی فعالیت دارند.

وی بیان کرد: در رشته ورزشی کشتی اعزام‌های خوبی داشتیم که از چهار نفر انتخابی و اعزامی لرستان به مسابقات کشوری سه کشتی‌گیر پل‌دختری هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر عنوان کرد: در این شهرستان چیزی به‌عنوان خیر ورزشی تاکنون نداشته‌ایم که باید از خیران دعوت شود تا بخشی از مشکلات ورزشی شهرستان را حل کنند.

کائیدی تصریح کرد: تیم ووشوی شهرستان پلدختر با هزینه شخصی مربی این رشته باشگاه را اداره می‌کند که در این رشته پلدختر صاحب‌مقام‌های استانی و کشوری شده است و امسال این تیم چهار بار مقام نخست در استان را کسب کرده و سه نفر از ووشوکاران شهرستان به تیم ملی اعزام‌شده‌اند.

وی اظهار داشت: پیگیر هستیم که خانه کشتی شهرستان پلدختر سال آینده به بهره‌برداری برسد و جوانان و کشتی‌گیران بتوانند از این خانه استفاده کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر گفت: شهرستان پلدختر هشت هزار جوان دارد که مهم‌ترین مشکل آنان بحث بیکاری است و بیش از یک هزار و 500 فارغ‌التحصیل بیکار در شهرستان وجود دارد که این امر باعث عقب‌ماندگی این منطقه شده است.

وی اظهار داشت: جوانان را باید باور داشت و به آنان اعتماد کرد زیرا این قشر در پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس نقش مهمی داشتند./ منبع: تسنیم

انتهای پیام/

 

 

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده