بازی برگشت مرحله پلی‌آف صعود به لیگ دسته اول عصر امروز در ورزشگاه هویزه تهران با دیدار تیم‌های خیبر خرم‌آباد و استقلال آبی تهران برگزار می‌شود.

کد خبر: ۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۷

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان بازی برگشت تیم‌های استقلال آبی تهران و خیبر خرم‌آباد در مرحله پلی آف برای صعود به لیگ دسته اول از ساعت 17:15 دقیقه امروز برگزار می‌شود تا سرنوشت تیم سوم برای صعود مشخص شود.

بازی تیم‌های خیبر خرم‌آباد و استقلال آبی تهران، در حالی امروز در ورزشگاه هویزه تهران برگزار می‌شود که تیم خیبر در مرحله رفت توانست با یک گل در ورزشگاه تختی خرم‌آباد به برتری دست یابد.

برای بازی امروز طی چند روز گذشته تبلیغات وسیعی در سایت‌های خبری استان، نشریات محلی و شبکه‌های اجتماعی صورت گرفته است تا لرستانی‌های مقیم تهران برای تماشای این بازی راهی محله نازی آباد شوند تا در ورزشگاه هویزه یک صدا تیم خیبر را تشویق کنند.

البته صبح امروز نیز با 2 اتوبوس برخی از هواداران خیبر توسط استانداری لرستان راهی تهران شدند تا به جمع هواداران بپیوندند.

البته طبق اعلام گزارش خبرنگار ما در محل برگزاری مسابقات تا یک ساعت قبل از آغاز بازی تعداد 200 تماشاگر لرستانی برای دیدن این بازی در ورزشگاه هویزه تهران حضور یافته‌اند.

بر اساس این گزارش بازیکنان خیبر حوالی ساعت 15 عصر وارد استادیوم محل برگزاری مسابقات شده‌اند. ضمن این که تماشگران تیم استقلال آبی تهران که متعلق به باشگاه استقلال تهران است، از این بازی استقبال خوبی کرده‌اند.

اخبار تکمیلی این بازی در حین برگزاری مسابقه به صورت زنده بر روی خروجی این درگاه خبری قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده