بارها وعده افتتاح خانه اسکواش لرستان به گوش رسیده اما هنوز این خانه تکمیل نشده و وعده‎‎های جدید از راه می‎رسد.

کد خبر: ۳۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۵

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان و به نقل از ایسنا، کلنگ خانه اسکواش استان در اواخر فصل بهار سال 91 و در مجموعه ورزشی تختی خرم‎آباد به زمین زده شد و طبق گفته مسئولان قرار بود در همان سال به بهره‎برداری برسد.

این خانه در زمین به مساحت 322 مترمربع و با سه کورت استاندارد، سالن بدنسازی، دفتر هیأت و جایگاه تماشاگران قرار بود به آرزوی دیرینه اسکواش‎بازهای لرستانی خاتمه دهد که هنوز این آرزو، آرزوست.

خانه‎ای که سه صاحب‎خانه یا مدیرکل ورزش استان به خود دیده است، زمان فرهاد نیکوخصال کلنگ‎زنی شد، رضا محمدی‎اصل آن را ادامه داد و الان به دست علی‎یاور عزیزپور رسیده که همگی از افتتاح آن در آینده‎ نزدیک خبر داده بودند اما این خبر هنوز در راه است.

وعده وزیر ورزش، افتتاح و میزبانی بین‎المللی در سال 93

حتی گودرزی وزیر ورزش و جوانان نیز که سال گذشته به لرستان سفر کرد در دیدار از این پروژه ورزشی گفته بود: «با افتتاح خانه اسکواش لرستان و با توجه به اینکه پتانسیل‎های خوبی در این استان وجود دارد، پس از افتتاح آن یک میزبانی بین‎المللی سال 93 در این مجموعه اجرا شود.»

این وعده هم در حد صحبت باقی ماند و نه‎تنها که هیچ مسابقه‎ای اعم از شهرستانی، استانی، ملی و بین‎المللی برگزار نشد بلکه تکمیل آن نیز در سال قبل به سرانجام نرسید.

پروژه تعطیل شده است

رئیس هیأت اسکواش لرستان درباره آخرین وضعیت این پروژه ورزشی به ایسنا گفت: خانه اسکواش استان که استانداردهای بین‎المللی را داراست، حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و فقط شیشه سکوریت و کف‎پوش سالن باقی مانده است.

محمود داودی‎نژاد ادامه داد: با 50 تا 60 میلیون تومان خانه اسکواش استان به بهره‎برداری می‎رسد که پیمانکار به سبب پرداخت نشدن پول، کار را تعطیل کرده است.

وی با انتقاد از پیمانکاران قبلی این پروژه تصریح کرد: تاکنون سه پیمانکار در پروژه مسئولیت داشته‎اند که فقط پیمانکار آخر کارش خوب بوده است اما پول وی را نمی‎دهند.

داودی‎نژاد با یادآوری اینکه امکانات این رشته‎ی ورزشی را در استان نداریم، یادآور شد: ورزشکاران مرکز استان در گوشه‎ای از سالن دانشگاه لرستان هفته‎ای یک‎بار اسکواش باز تمرین می‎کنند و به‎غیر از این سالن جایی برای تمرین نداریم.

 رئیس هیأت اسکواش لرستان تأکید کرد: در این رشته‎ی ورزشی حرف‎های زیادی برای گفتن داریم و تاکنون چند فصل در لیگ برتر تیم داشته‎ایم و بدون شک با افتتاح این خانه، آینده‎ی بهتری در انتظار اسکواش استان است که امیدواریم هرچه زودتر به بهره‎برداری برسد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده