فرماندار پلدختر مطرح کرد:

فرماندار پلدختر گفت: از 13 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده برای استخر شنای پلدختر هفت میلیارد ریال آن مربوط به وزارت ورزش و جوانان است که تاکنون اختصاص داده نشده است.

کد خبر: ۳۰
تاریخ انتشار: ۲۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورزش لرستان قدرت‎الله ترابی‎نژاد عصر امروز در جلسه ساماندهی امور جوانان این شهرستان بر اهمیت نقش پررنگ جوانان در عرصه‌های مختلف تاکید و اظهار کرد: هم‌افزایی منابع و ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی در راستای ساماندهی امور جوانان مهم است و با مشارکت در حوزه جوانان می‌توان در راستای حل این مسائل تاثیرگذار بود.

فرماندار پلدختر گفت: نسل جوان نسل پویای جامعه است و به همین دلیل ارزشمند‌ترین سرمایه اجتماعی کشور محسوب می‌شوند.

ترابی‌نژاد با تاکید بر برنامه‌ریزی متناسب با محورهای مورد نیاز جوانان اظهار داشت: دستگاه‌های مختلف برای تعیین شاخص‌های اساسی و محوری ستاد ساماندهی امور جوانان برنامه‌ریزی کنند و مسائل و مشکلات جوانان باید در اولویت دستگاه‌های متولی قرار داشته باشد.

فرماندار پلدختر به نقش پررنگ و مهم خانواده در جلوگیری از سوق دادن جوانان به ناهنجاری‌های اجتماعی گفت: خانواده از ارکان محوری جامعه‌پذیری نسل جوان است.

ترابی‌نژاد با انتقاد از روند ساخت استخر شنای این شهرستان گفت: 13 میلیارد ریال اعتبار برای استخر شنای پلدختر اختصاص داده شده که از این میزان هفت میلیارد ریال مربوط به وزارت ورزش و جوانان است که متاسفانه تاکنون هیچ تخصیصی نداشته است.

وی افزود: پیمانکار قبلی استخر شنا خلع شده و با وجود این‌که تمامی مقدمات، شرایط و تشریفات برای شروع به کار عملیات اجرایی توسط پیمانکار جدید فراهم شده، این پیمانکار تمایلی به کار در پلدختر ندارد و در جایی دیگر مشغول فعالیت عمرانی است.

فرماندار پلدختر خواستار تذکر جدی معاونت عمرانی استاندار لرستان به پیمانکار جدید استخر شنای پلدختر شد و گفت: این پیمانکار در لحظه آخر از شروع عملیات اجرایی استخر امتناع کرده و باید از فعالیت‌های عمرانی این شرکت در جایی دیگر توسط مسئولین ذی‌ربط جلوگیری به عمل آید.

 وی با تاکید بر تشکیل صندوق حمایت از ورزشکاران شهرستان پلدختر اظهار داشت: حل مشکلات ایاب و ذهاب تیم‌های ورزشی به شهرستان‌های مجاور با خرید یک دستگاه مینی‌بوس باید در اولویت قرار گیرد./ منبع: فارس

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده