مرحله مقدماتی زیرگروه فوتبال جوانان گروه پنج کشور با ناکامی تنها نماینده لرستان به کار خود پایان داد.

کد خبر: ۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورزش لرستان، مرحله مقدماتی زیر گروه جوانان کشور، عصر سه شنبه در استادیوم ورزشی شهید ناصرفکری کاشان با صعود تیم های پارسیان کرج و استقلال سیلک کاشان و بازماندن تیم سرخ پوشان خرم‌آباد به خاطر تفاضل گلٰ پایان یافت.

در پنجمین و آخرین روز از رقابت های زیرگروه فوتبال جوانان کشور از گروه 5، تیم‌های پارسیان کرج و استقلال سیلک کاشان با پیروزی بر حریفان خود جواز حضور در مرحله بعد را کسب کردند.

در آخرین روز از این مسابقات ابتدا تیم های پارسیان کرج و منتظران قزوین درحالی به مصاف هم رفتند که هر 2 تیم برای صعود، 3 امتیاز بازی را لازم داشتند که در نهایت نماینده کرج با 1 گل حریف خود را مغلوب کرد تا به عنوان صدرنشین به مرحله دوم راه یابد.

در ادامه تیم های استقلال سیلک کاشان و سرخپوشان خرم آباد در یک دیدار حساس با یکدیگر پیکار کردند و در حالی که نماینده خرم آباد توانست با 1 گل میزبان این مسابقات را شکست دهد، اما نماینده کاشان با 7 امتیاز و به لطف تفاضل گل نسبت به حریف خود به عنوان دومین تیم به مرحله بعد صعود کرد.

این مسابقات از یکم تا پنجم اسفند در استادیوم ورزشی شهید ناصر فکری کاشان با حضور تیم های سرخپوشان خرم‌آباد، داماش ایرانیان تهران، منتظران قزوین، پارسیان کرج و استقلال سیلک کاشان برگزار شد.

در پایان این مسابقات تیم های پارسیان کرج با کسب 9 امتیاز، استقلال سیلک کاشان با 7 امتیاز و تفاضل گل مثبت 3، سرخپوشان خرم آباد با 7 امتیاز و تفاضل گل مثبت 2، منتظران قزوین 4 امتیاز و داماش ایرانیان تهران با 1 امتیاز در رده های اول تا پنجم گروه پنج زیرگروه فوتبال جوانان کشور قرار گرفتند.

مرحله مقدماتی زیرگروه فوتبال جوانان کشور در شش گروه برگزار می شود که از هر گروه دو تیم به مرحله دوم صعود می کند تا این مرحله با حضور 12 تیم برگزار شود.

مرحله دوم زیرگروه مسابقات فوتبال جوانان کشور اواخر فروردین سال آینده برگزار خواهد شد تا تکلیف تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر جوانان مشخص شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده