مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: اولین خانه تخصصی ژیمناستیک بانوان استان در راستای تحقق عدالت جنسیتی در ورزش استان افتتاح شد.

کد خبر: ۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان،در مراسم افتتاح خانه تخصصی ژیمناستیک بانوان استان که با حضور جمعی از مسئولان استان، پیشکسوتان، اعضای هیئت ژیمناستیک و ورزشکاران حورداشتند، علی یاور عزیز پور مدیر کل ورزش و جوانان لرستان اظهار کرد: سالن ژیمناستیک بانوان دارای 300 متر زیربنا واقع شده که با هدف بهره وری بیشتر بانوان از این رشته ورزشی و جهت کسب افتخارات ورزشی در اختیار بانوان ورزشکار قرار گرفت.

وی هزینه تجهیز سالن تخصصی ژیمناستیک را 500 میلیون ریال اعلام کرد بیان داشت: با افتتاح این سالن در مرکز استان بانوان ژیمناستیک کار لرستان با مشکلات کمتری مواجه خواهند شد.

علی یاور بیان کرد: رشته ژیمناستیک یک ورزش اساسی و پایه است و کسب مدال ها و افتخارات در سال‌های گذشته این رشته را از افتخارات ورزش استان برشمرد.

وی گفت: تلاش می‌کنیم رشته ژیمناستیک را هر چه بیشتر تخصصی کنیم تا ورزشکارانی که ا ین رشته را برا ورزش کردن انتخاب می کنند مشکلات نبود مکان تمرینی را نداشته باشند.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان در این برنامه آمادگی خود را برای میزبانی لرستان در مسابقات کشوری ژیمناستیک را اعلام نمود و اظهار کرد: با برگزاری میزبانی کشوری ورزشکاران استان بهتر می‌توانند شایستگی‌های خود به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده