مدیرکل ورزش و جوانان لرستان:

مدير كل ورزش و جوانان لرستان، رئيس هيأت فوتبال لرستان را به خاطر هدايت خوب تيم خيبر خرم‌آباد در ليگ دسته دوم فوتبال كشور هنرمند خواند و گفت: از آقاي بهاروند (رئيس هيأت فوتبال لرستان) تشكر مي‌كنم كه اين تيم را با دست خالي و تحت فشارهاي مختلف تا به اين‌جا رسانده است.

کد خبر: ۲۸۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان،"علي‌ياور عزيزپورفرد" با بيان اين كه خيبر را شناسنامه و هويت فوتبال لرستان مي‌دانم، افزود: كار آقاي بهاروند از تخصص گذشته و بايد بگويم كه ايشان حقيقتاً هنرمند است.

وي در ادامه با اشاره به اين كه ما دو زمين چمن در ورزشگاه تختي خرم‌آباد داريم كه بايد اعتراف كنم به شكل غیر قانونی در اختيار هيأت فوتبال گذاشته شده‌اند، افزود: اين زمين‌ها بايد با مزايده واگذار شوند و در صورت داشتن شرايط مساوي مزايده بين هيأت ورزشي و يك متقاضي غيرورزشي، آن گاه بايد هيأت ورزشي را انتخاب كرد.
مدير كل ورزش و جوانان لرستان خاطرنشان ساخت: ظرف 3 سال گذشته اين دو زمين به خاطر كمك به فوتبال در اختيار هيأت فوتبال بوده‌اند؛ ما يك كارمند را مسوول اين زمين‌ها گذاشته‌ايم كه به چمن‌ها آب مي‌دهد و از آن‌ها نگه‌داري مي‌كند كه مي‌توانيم بگوييم صرفاً در اختيار خيبر است به شكلي كه حتي يك نفر ديگر در آن‌جا نه بازي كرده و نه مي‌كند.
عزيزپور بيان داشت: آن‌چه كه ما در ارتباط با فوتبال مي‌توانستيم كمك كنيم، اين‌ها بوده كه انجام داديم، البته اگر بيش‌تر داشتيم، تمايل داشتيم كه بيش‌تر هم كمك كنيم.
وي در پاسخ به سؤال يكي از خبرنگاران مبني بر اين كه شنيده مي‌شود دلايل كمك نكردن به خيبر به اختلاف نظرهاي سياسي چپ و راست باز مي‌گردد، گفت: من خودم در معدود تغييراتي كه در ورزش استان داشته‌ام، اصلاً به خط و ربط سياسي توجه نكرده‌ام؛ فضاي ورزش ما بسيار از سياست آسيب ديده و من نمي‌خواهم فضا را به اين سمت ببرم؛ تأكيد مي‌كنم كه كمك نكردن استانداري به خيبر دلايل سياسي و جناحي ندارد؛ مشكلاتي وجود داشت از جمله اين كه بايد هيأت مديره تيم خيبر مشخص مي‌شد، اما مديران كنوني باشگاه تصميم گرفتند تيم را به همين شكل اداره كنند.
مدير كل ورزش و جوانان لرستان افزود: مديران خيبر احساس كردند اگر تغييري در اين رويه ايجاد شود به نتايج تيم آسيب برسد كه شايد تصميم درستي هم بود، مثلاً يك شب قرار شد اعضاي تيم با استاندار ملاقات داشته باشند، اما چون روز بعد بازي داشتند اين احتمال را دادند كه شب اگر دير بخوابند روي بازي فردا اثرگذار است كه ما هم پذيرفتيم و ملاقات لغو شد.
عزيزپور با بيان اين كه احساس مي‌كنيم كساني هم هستند كه مايلند بين خيبري‌ها و مسوولان فاصله بياندازند تا خودشان را به فوتبال و اين تيم بچسبانند، افزود: اين افراد در تحليل‌هاي‌شان اين طور به خبرنگاران و هواداران آدرس مي‌دهند كه كمك نكردن به خيبر دلايل سياسي دارد.
وي اظهار داشت: در جلسه‌اي كه اخيراً با آقاي بهاروند داشتم گفتم اگر چه مطابق قوانين ما نمي‌توانيم به باشگاه‌هاي خصوصي كمك كنيم اما اگر خيبر به ليگ دسته اول صعود كند، 15 ميليون تومان پاداش به بازيكنان مي‌دهيم.
مدير كل ورزش و جوانان لرستان تصريح كرد: مي‌دانيم اين مبلغ كم است؛ با اين كه وضعيت خوبي نداريم، اما سعي مي‌كنيم كمك كنيم.
عزيزپور گفت: آقاي استاندار از نتايج خوب خيبر بسيار خوش‌حال است و در خصوص حمايت از اين تيم پس از صعود و براي شركت در ليگ يك در تلاش است، اما اگر خيبر صعود هم نكند، ما براي سال بعد سعي مي‌كنيم يك سهميه ليگ يك به استان بياوريم.
وي افزود: اصلاً قصد نداريم قضيه تيم كوثر يك بار ديگر تكرار شود و تيم عاريتي به لرستان بيايد، بلكه منظورمان اعلام علاقه‌مندي استاندار به فوتبال لرستان است كه حتي به اين صورت نيز پي‌گير قضيه هست.
مدير كل ورزش و جوانان لرستان در پايان تصريح كرد: اگر لازم شد با حضور كارشناسان خبره، جلسه‌اي در اين خصوص با استاندار خواهيم داشت تا از نظرات ديگران براي داشتن تيمي بهتر در ليگ دسته اول فوتبال كشور استفاده كنيم./ منبع: یافته
 
انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 1
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده