در ادامه رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور؛

از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور عصر امروز در شهرهای استان 3 دیدار حساس پیگری شد که حاصل آن یک پیروز، یک تساوی و یک باخت برای نمایندگان لرستان بود.

کد خبر: ۲۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۵

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور امروز با 3 دیدار حساس برای نمایندگان لرستان پیگیری شد که در آن راه و شهرسازی لرستان،شاهین جوان کوهدشت و کلاسیک خرم آباد به دیدار حریفان خود رفتند.

در رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال کشور که امروز هفته سوم خود را سپری کند، هر سه نماینده لرستان در خانه های خود میزبان رقبای خود بودند که در پایان توانستند صاحب یک پیروزیِ یک تساوی و یک باخت شوند.

در گروه  جنوب غرب، تیم شاهین جوان کوهدشت از مس کرمان پذیرای کرد که در پایان توانست با نتیجه سه بر یک حریف خود را بدرقه کند به مکان دوم جدول رده بندی مسابقات صعود کند.

اما  راه و شهرسازی دیگر نماینده لرستان، در این گروه نیز میزبان سلطان یزد بود که در پایان چهل دقیقه تلاش راه به جای نبرد و با تساوی یک بر یک به کار در هفته سوم پایان داد.

دیگر بازی نمایندگان لرستان در گروه شمال غرب پیگری شد که در خرم آباد کلاسیک این شهر نتوانست مقابل شاهین کرمانشاه نتیجه ای کسب کند و با باخت دو بر یک جای خود را در انتهای جدول محکم تر کرد.

 انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده