دومین نشست هم اندیشی مدیر کل ورزش و جوانان لرستان با خبرنگاران ورزشی نویس لرستان در سالن کنفرانس اداره ورزش و جوانان لرستان برگزار شد.

کد خبر: ۲۷۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۵

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، در  نشست هم اندیشی ورزشی نویسان لرستانی با مدیر اداره ورزش و جوانان لرستان بر راه های پیشرفت حوزه ورزش در استان تبادل نظر شد.

در این نشست مدیر کل ورزش و جوانان لرستان، گفت: ما هیچ گاه، خود را بی نیاز از انتقاد و پیشنهاد ندانسته‌ایم و همواره از پیشنهادات و انتقادات سازنده نیز حمایت می‌کنیم.

علی یاور عزیز پور فرد اظهار کرد: فضایی که بعضی از دوستان از آن برای انتقاد به اداره ورزش و جوانان استفاده می‌کنند، فضای دوستانه نیست و این راه هیچ کمکی به ورزش استان نخواهد کرد.

وی عنوان کرد: برخی از مسائلی که طی چند وقت اخیر از سوی بعضی دوستان از اصحاب رسانه مطرح شده اصلاً واقعیت ندارد و حتی برخی مسائل نیز در حوزه کاری این اداره کل قرار ندارد.

نشست هم اندیشی ورزش و جوانان|پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: اداره ورزش و جوانان لرستان، تنها متولی جوانان در استان نیست، چرا که این اداره طبق قانون به عنوان دبیر و هماهنگ کننده دستگاه های اجرایی عضو ستاد ساماندهی امور جوانان در استان است.

عزیز پور فرد بیان کرد: رسالت قلم به دستان، بیان حقایق و واقعیت هاست و قبل از پرداختن به مسائل باید به راست آزمایی آنان نیز فکر یا تحقیق کنند.

وی تصریح کرد: از هنگامی که من به این اداره آمد‌م، هیچ کدام از افرادی که با من وابستگی فامیلی دارند به این اداره برای دریافت پست و یا سمتی نیاورده ام و نخواهم آورد؛ اما برخی از دوستان رسانه‌ای این مسئله بارها عنوان کرده‌اند. من فقط یک معاون ورزشی را انتصاب کرده‌ام که ایشان اصالتاً اهل الشتر هستند، اما هیچ نسبت فامیلی با من ندارد.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان هم چنین در بخشی دیگری از سخنان خود به برنامه های انجام شده اداره ورزش و جوانان پرداخت و گفت: در سال جدید 39 نفر نیروی انسانی به کادر اداری ما افزوده شده، که با ساماندهی آنان، سعی کرده‌ایم حوزه نفوذ اداره ورزش و جوانان لرستان را به نقاط دور دست استان برسانیم.

عزیز پور فرد تصریح کرد: در رشته کشتی، 3خانه تخصصی را در استان ایجاد کرده‌ایم که خرید تشک آنان نیز انجام شده است که به زودی به بهره‌برداری  خواهند رسید.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان|علی یاور عزیز پور فرد

وی افزود: خوابگاه ورزشکاران مجموعه تختی خرم آباد نیز ساماندهی شده است و در ایان نوروز در اختیار مهمانان و مسافران نورزی قرار گرفت که رضایت نسبی مسافران را در پی داشت.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان به استخر شنای پلدختر نیز اشاره کرد و بیان داشت: این استخر از ابتدا مشکلاتی در بحث طراحی و اجرا داشت، که بعد از تشکل کمیته مهندسی ورزشی در شورای راهبردی ورزش لرستان، مشکلات آن برطرف شد و با طراحی بهتری، بیش از 400 میلیون تومان صرفه اقتصادی را برای بیت المال در پی داشت.

عزیز پور فرد اظهار کرد: استخرشتای پلدختر که در 10 سال گذشته فقط 10 درصد پیشرفت فیزیکی داشت اکنون به 35 درصد رسیده و تلاش می کنیم به زودی بحث افتتاح آن در داشته باشیم تا یکی از مطالبات به حق مردم پلدختر را در بحث ورزش انجام داده باشیم.

در نشست هم اندیشی ورزشی نویسان با مدیر کل ورزش وجوانان، که  معاونت ورزشی، معاونت فرهنگی و کارشناسان و مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان و رضا جایدری، ابراهیم شریفی، میلاد فاضلی محمود داودی‌نژاد، مهران مریدی، رضا میرزایی و مهدی رضاپور از خبرنگاران ورزشی نویس استان حضور داشتند که در خصوص راه پیشرفت ورزش لرستان تبادل نظر شد.

نشست هم اندیشی ورزش و جوانان|پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

اجرایی شدن تلفیق علم و تجربه در بدنه مدیریتی ورزش و جوانان استان، نظارت بیشتر به انجام مناقصات ورزشی، افزیش خانه‎های تخصصی، تجلیل از قهرمانان ورزشی، تعامل بیشتر اداره ورزش و جوانان با رسانه‌های استانی و کشوری، شناخت بیشتر جامعه ورزشی، کمک به تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد به عنوان شناسنامه فوتبال لرستان، توجه بیشتر به ورزش بانوان، بهبود برنامه های ساماندهی امور جوانان، نظارت بهتر بر انتخابات هیات‌های ورزشی، استفاده از ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرای استان مخصوصاً شهرداری و آموزش و پرورش، کمک بیشتر اداره ورزش و جوانان استان به ورزش های حرفه‌ای و المپیکی، استفاده از ظرفیت‌های مجموعه کیو خرم‌آباد، جلوگیری از فروش مجموعه سواری کاری دره‌گرم، اهدا پاداش به قهرمان ملی و بین المللی و غیره از مهم ترین مباحث مطرح شده توسط خبرنگاران ورزشی نویس استان بود که مورد توجه مدیر کل ورزش و جوانان استان قرار گرفت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 3
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
0
2
آقای دکتر عزیزپور هم دانش و هم توانایی کمک به ورزش استان را دارند امیدوارم انتقادات منصفانه باشه نه از روی غرض تا شاهد پیشرفت ورزش باشیم
یاراحمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
0
4
ورزش لرستان قابلیت های فراوانی دارد و باید مدیریت ارشد استان، نمایندگان مجلس، مدیران و معاون ورزش استان، هیات های ورزشی، مربیان و خود بازیکنان همه باهم کمک کنند تا شکوفا شود.
عدالت لر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
0
4
میتوان با همدلی وهمزبانی به ورزش استان کمک کرد و در راه موفقیت ورزش استان قدم برداشت

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده