بدنبال پیگیری‌های اداره ورزش و جوانان لرستان:

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: وزارت ورزش و جوانان کشور از فروش مجوعه سوارکاری دره گرم به بخش خصوصی منصرف شده است.

کد خبر: ۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۳:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان علی یاور عزیز پور فرد در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد:بدنبال پیگری‌های اداره ورزش و جوانان لرستان و اهمیت مجموعه سوارکاری و به طبع آن سالن ژیمناستیک و مکان احداث سالن 5 هزار نفری که در یک محدوده قرار داشتند، وزارت ورزش و جوانان از فروش آن منصرف شده است.

وی عنوان کرد: از ابتدای بحث فروش این مجوعه ورزشی تا بحال پیگیری‌های و مکاتبات فراوانی با وزارت ورزش و جوانان داشتیم تا مانع فروش آن باشیم، که به حمدالله تا کنون توانسته‌ایم با همت اصحاب رسانه به صرت موقت جلوی فروش آن را بگیریم.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: البته بحث عدم فروش این مکان ورزشی، تا بحال قطعی 100 درصد نشده است، ولی مسئولان وزارت و خود وزیر محترم ورزش و جوانان را متقاعد کرده‌ایم که بحث فروش آن منتفی کنند.

عزیز پور فرد عنوان کرد: برای قطعی بودن عدم فروش مجموعه سواری کاری و مکان های ورزشی اطراف آن مجدداً نیاز  به پیگیری و مکاتبات فرواوانی هست و مطمعناً ما نیز بیشتر تلاش خواهیم کرد که مانع فروش این مکان ورزشی شویم.

مجموعه سوارکاری دره گرم خرم آباد|پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

وی تصریح کرد: دو گروه بازرسی از وزارت ورزش و جوانان طی روز‎های گذشته به لرستان سفر کرده‌اند، و تلاش ما نیز در سفر آن ها برای منصرف کردن فروش  این مکان ورزشی ادامه داشته است و مقرر شده هنگام بازگشت‌شان به مرکز در خصوص اهمیت آن با وزیر صحبت کنند که فروش زمین سوارکاری به صورت قطعی منتفی شود.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان اظهار کرد: سند شش دانگ  مجموعه سوارکاری دره گرم خرم‌آباد به همراه سالن ژیمناستیک و مکان احداث سالن 5 هزار نفری در سال 86 توسط مدیران اسبق تربیت بدنی به نام سازمان توسعه، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی شده است که در راستای خصوصی سازی، در اواخر سال گذشته این مکان به مزایده گذاشته شده بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده