رییس کمیته فوتسال لرستان پس از  تحمل مدت‌ها درد در ناحیه شکم، روز جمعه هفته‌ی قبل به بیمارستان رفت و پس از انجام آزمایش تشخیص داده شد در سریع‌ترین زمان ممکن آپاندیس وي از بدنش خارج شود.

 

کد خبر: ۲۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، کادر پزشکی پس از باز کردن شکم عزيز سليماني‌نژاد متوجه می‌شوند که عفونت آپانديس در روده پخش شده‌ و قسمت اعظم روده‌ی کوچک را در بر گرفته و آن را سیاه کرده است‌.

اينك پس از خارج کردن زائده‌ي آپاندیس و 80 درصد روده‌ی کوچک، اوضاع جسمانی عزیز سلیمانی‌نژاد پیشکسوت و مربی ارزنده و اخلاق‌مدار فوتبال خرم‌آباد در شرایط مبهمی قرار گرفته است.

 به گفته‌ی يكي از اعضاي تیم جراحی، اگر تا روز یک‌شنبه 20 اردي‌بهشت‌ماه بدن سلیمانی به داروهای تزریق شده واکنش مثبت نشان دهد‌، امیدواری زیادی به بهبود او هست.

سلیمانی از جمله مربیان بازیکن‌سازی است که در میان جامعه ورزش و فوتبال خرم‌آباد به صداقت، پاکی و اخلاق‌گرا بودن‌، شهره است. رییس کمیته فوتسال لرستان تجربه‌ی بازی در تیم‌های نوجوانان و جوانان لرستان در دهه 60، استقلال شرق، فجر 57، پارسیلون و ... را در دهه 70دارد‌.

وي همچنین هدايت تیم‌های پارس خودرو، هلال احمر، ولوو و سايپا خرم‌آباد را بر عهده داشته است. مدیریت مدرسه فوتبال سایپا و چندین سال انتخاب این مدرسه‌ی فوتبال به عنوان يكي از مدارس فوتبال برتر كشور از دیگر اقدامات ارزشمند این مربی محجوب به شمار می‌رود.

با توجه به رفتار شایسته‌ی وی با جامعه ورزش از چند روز قبل که خبر بیماری او شنیده شد‌، هر روز صبح و عصر محوطه‌ی بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد لبریز از ورزشکارانی است که یا شاگرد این مرد دوست‌داشتنی بوده‌اند و یا با خصوصیات انسانی سلیمانی آشنا هستند و به رسم قدرشناسي جوياي حال وي مي‌شوند.

با توجه به مساعد نبودن حال اين چهره‌ي زحمتكش فوتبال و فوتسال لرستان از مردم نوع‌دوست استان و كشورمان تقاضا داریم برای شفای عاجل وي دعا کنند.

قابل ذكر است سلیمانی‌نژاد 43 ساله، متاهل و دارای 2 فرزند دختر می‌باشد.

رضا طولابی/ یافته

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده