نایب قهرمان کشتی ساحلی کشور:

محمدجواد میرزاییان نایب قهرمان کشتی ساحلی کشور در گفت و گو با خبرآنلاین ، درد دل های ورزشی اش را بیان کرد.

 

کد خبر: ۲۵۴
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷

متن مصاحبه را می‌خوانید:

در ابتدا خودتان را برای خوانندگان معرفی نمایید:

بنام خدا محمدجواد میرزاییان هستم متولد 1367 خرم آباد، مجرد، دانشجوی رشته حقوق دانشگاه پیام نور، از سال 1382 کشتی را آغاز کردم.

در اولین مسابقه رسمی که شرکت کردی چه حسی داشتی و چه مقامی کسب کردی؟

در مسابقات لیگ نوجوانان استان شرکت کردم و مقام اول را بدست آوردم و آن مسابقه سرآغازی بود برای حضور و انگیزه جدی جهت شرکت در میادین بزرگتر.

بعداز آن تفکر و ایده های حرفه ای آیا تاکنون توانسته ای به آنها دست یابی؟

بله خوشبختانه تا حدودی با کمک و زحمات مربیانم توانستم مقامهایی کسب کنم.در مسابقات قهرمانی غرب کشور اول شدم،در مسابقات قهرمانی کشتی پهلوانی کشور سوم شدم،در مسابقات قهرمانی ساحلی کشور نایب قهرمان شدم و کاپ اخلاق مسابقات را به من دادند و به عضویت تیم ملی درآمدم.

سطح فنی مسابقات ساحلی کشور که در خوزستان برگزار گردید چگونه بود؟

این مسابقات در سطح فنی بسیار بالای برگزار شد بیشتر مسئولان استان خوزستان از جمله استاندار حضورداشت و بیش از 20 استان و 50 تیم از سراسر کشور در این رقابتها شرکت داشتند.

اردوی تیم ملی کی و کجا آغاز می شود؟

اردوی تیم ملی قرار است 20 خرداد در خانه کشتی و زیر نظر سرمربی تیم فردین معصومی جهت حضور در مسابقات جام جهانی ساحلی برگزار گردد.

تاکنون که موفقیت‌هایی را که کسب کردی بیشتر حاصل زحمات چه کسانی می دانی؟

جادارد از این فرصت از زحمات برادرم محمد میرزاییان که در همه حال از نظر مالی و معنوی در کنارم بوده و همچنین دیگر برادرم محمد مهدی میرزاییان تشکر ویژه کنم همچنین از اهالی کشتی عبداله عزیزپور، پاپی نیا، پنجی پور،عزت اله عزیزی و اکبر فلاح تشکر و سپاسگزاری نمایم همچنین دکتر معصومی که از نظر مسائل پزشکی نهایت همکاری و مشاوره را در حق من داشته و مسئولان دانشگاه پیام نور که در خصوص مرخصی ورزشی همکاری و مساعدت کردند تشکر و قدردانی نمایم.

از حمایتهای اهالی کشتی گفتی، حمایت مسئولان استان بخصوص مسئولان ورزش به چه شکل بوده است؟

حقیقتاً بجز افرادی که در بالا نام بردم هیچکدام از مسئولین استان توجهی به ما نداشتند و حمایت و کمکی از آنها ندیدیم اما دوستانم در دیگر استانها به محض دریافت مدال یا کسب افتخار با استقبال گرم مسئولان شهرشان مواجه می شوند که خستگی از تنشان خارج می کنند اما ما باید حتی با هزینه های شخصی در مسابقات شرکت کنیم!

با این وضعیت آیا بی انگیزه نشدی یا قصد نداری در خارج استان کشتی بگیری؟

انگیزه ای که ندارم اما عشق و علاقه به ورزش و از همه مهمتر کشتی گرفتن با نام لرستان از همه چیز برایم مهمتر است . همیشه با پیشنهادهای خارج استان مواجه شدم اما این تفکر اجازه تصمیم گیری به من نداده، شاید باورتان نشود در مسابقات اخیر ساحلی که در شوش دانیال برگزار گردید مربی و مدیران یکی از تیمها پیشنهاد شغل و عقد قرارداد با تیم کشتی خودشان دادند که نپذیرفتم.

یعنی در آن شهر استخدام می‌شدی؟

بله آن‌ها گفتند شما با ما قرارداد ببند و در مسابقات شرکت کن تا ترتیب استخدام در کارخانه‌ای که تیم را ساپورت می‌کند بدهیم که قبول نکردم.

فکر نمی‌کنی اشتباه کردی قبول نکردی؟

اصولی که فکر می‌کنم می‌بینم اشتباه کردم اما کشتی گرفتن برای شهر و استان خودت مزه‌ای دیگر دارد، اما واقعاً اگر بی توجهی و بی تفاوتی مسئولان ورزش استان تداوم داشته باشد مطمئنا در مورد آینده‌ام تصمیم خواهم گرفت.

اولویت دنیای کشتی خودت را در حال حاضر در چه می بینی؟

حضور درتمرینات تیم ملی و شرکت قدرتمند در مسابقات جام جهانی کشتی ساحلی.

چه حرفی با مسئولان استان داری؟

شان و احترام و جایگاه ورزشکاران و قهرمانان در استان حفظ شود.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده