مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان:

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: برای سال 1394 در ورزش لرستان 10 رشته ورزشی در لیگ برتر حضور خواهند داشت.

 

کد خبر: ۲۴۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۶

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان،علی یاور عزیزپور اظهار کرد: ورزش و جوانان لرستان دارای استعدادهای قابل توجهی است و در سطوح لیگ برتر می‌تواند نقش داشته باشد .

وی عنوان کرد: تلاش خواهیم کرد در سالجاری ساماندهی امورات مربوط به حوزه جوانان استان را از بی برنامگی و فرصت سوزی نجات دهیم و با برنامه ریزی‌های مناسب و کارشناسی شده راه رشد و ترقی جوانان استان را فراهم کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: ستاد سازمان دهی امور جوانان برنامه هایی برای سال 94 در نظر گرفته و در سطوح لیگ های یک و در 10 رشته فعالیت می شود .

عزیزپور تصریح کرد: به همین منظور در دسته یک کشور در سال 94 لرستان در رشته های فوتبال و والیبال تیم خواهد داشت. 

وی بیان کرد : امسال برنامه و فعالیت های ورزشی و مدنی ساماندهی می شود تا در طول سال برنامه های منسجمی ارائه شود و در این راستا برنامه های اجرائی پایان هر ماه رصد می شود. 

مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان افزود: سال 94 پرسشنامه هایی طراحی شده تا برنامه های خوبی در حوزه های مختلفی با چشم انداز شش ماهه و یک ساله تهیه و تنظیم شود. 

وی با اشاره به اینکه پراکندگی فضاهای ورزشی باید با توجه به پراکندگی جمعیتی باشد ، اظهار داشت: سال 94 یکی از اولویت‌های کاری توجه به پراکندگی فضای ورزشی و جمعیتی است. 

وی گفت: در کارگروه ورزش و نهادهای اجتماعی چهارشنبه آخر هر ماه جلساتی برگزار می شود و یکی از مصوبات آن اجرای یک اتاق فکر، بازدیدهای میدانی از شهرستان‌های مختلف است.

منبع: روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لرستان

  انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده