بی نظیر ترین خانه تخصصی کشتی کشور در سالن سه هزار نفری خرم‌آباد راه اندازی می‌شود.

کد خبر: ۲۴۶
تاریخ انتشار: ۰۷:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان بعد از سال‌ها که کشتی گیران لرستانی از نبود مکانی تخصصی در رنج بودند، توسط مدیر ورزش و جوانان لرستان ورزش کشتی صاحب خانه تخصصی کشتی می‌شوند.

بعد از خارج کردن سالن سه هزار نفری ولیعصر خرم‌آباد از شمول ماده 88 و با توجه به مشکلات حال حاضر، سالن های کشتی شهیدان (رشیدزاده،رضایی) را که قابل توسعه و یا تعمییر اساسی نیستند، با مشورت و برگزاری جلسات متعدد با قهرمانان و پیشکسوتان نامی این رشته در استان، سالن سه هزارنفره بعنوان خانه کشتی استان انتخاب شد.
این تغییر سالن‌های کشتی از روی برهان و خرد جمعی بوده و با کارشناسان و متخصصین امر مشاوره لازم صورت گرفت و در عین حال مدیریت ورزش استان همواره در پی ساختار جدیدی است که بتواند پیش از پیش ورزش استان را به اهداف عالیه خودنزدیک کند.

البته نباید به این نکته اکتفا کردکه چون از سالن‌های حال حاضر کشتی شهرستان خرم‌آباد که خاطرات گذشته کشتی استان را زنده می‌کند و ورزشکارانی را تحویل جامعه داده است، کماکان می‌توان نیاز کشتی استان را پاسخ دهند و بر این باور خود اصرار داشته باشیم که فقط در این سالن‌ها می‌توان این ورزش اول استان و بومی و سنتی منطقه را فقط به صرف تمرین دراین سالن‌ها به سرمنزل مقصود رساند.

یادآور می‌شود که تعمیرات مکانی سالن ها، هیچگونه گزارش عملکردی برای این اداره کل نیست ،دراین رهگذر فقط باعث انجام وظیفه مطلوب کاری برای خادمین به ورزش استان است.

بهتراست جهت افتخارآفرینی و تکرار قهرمانی‌های گذشته بدور از جنجال وحاشیه سازی فضایی مطلوب و تخصصی با تجهیزات بهتر از گذشته رادر اختیار عزیزان ورزشکار کشتی گیر و سایررشته‌ها قرار دهیم. 

پس بیاییم در گفته هایمان انصاف را رعایت کنیم و بی دلیل، بدون مدرک و فقط ازروی ظن وگمان تلاش‌ها و زحمات صادقانه مسئولان را زیر سوال نبریم ،بلکه با انتقادهای سازنده و تشویق و ترغیب به موقع ،انگیزه آنان را جهت خدمت به جوانان این مرزوبوم بالا ببریم .

همچنین با استفاده از کلیه ظرفیت‌های موجود استان علاوه بر رشته کشتی، شرایط مناسبی را برای موفقیت و افتخار دیگر رشته‌ها نیز فراهم آوریم.

منبع: سایت روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده