دارنده نشان طلای وزن 52- کیلوگرم کوراش در رقابتهای قهرمانی آسیا گفت: بعد از 9 سال تلاش به مسابقات برون مرزی اعزام شدم و موفق به کسب مدال طلا شدم که با افتخار آن را تقدیم رهبرم کردم.

 

کد خبر: ۲۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، لیلا چغلوند درباره حضور خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا کوراش بیان کرد: من 9 سال است که تلاش می کنم اما متاسفانه هیچ وقت فرصت اعزام به میادین بین المللی نداشتم، رقابتهای آسیایی کوراش اولین تجربه من بود و در واقع نتیجه زحمات 9 ساله ام به طلا ختم شد و که با افتخار آن را تقدیم رهبرم کردم.

وی ادامه داد: پیکارهای کوراش با حضور کشورهای قدرتمندی همچون ازبکستان، ترکمنستان، سوریه و لبنان برگزار شد که رقبای سرسختی برای ما بودند اما خوشبختانه به خاطر اینکه با آمادگی کامل شرکت کرده بودیم موفق شدیم آنها را کنار بزنیم.

بانوی ملی پوش وزن 52- کیلوگرم تاکید کرد: حجاب مانعی برای مسابقه دادن ما نبود و افتخار می کنم که با حجاب روی سکوی قهرمانی آسیا ایستادم می خواهم از سرمربی، مربی، آقای میراسماعیلی که شرایط اعزام ما را فراهم کردند تشکر وی‍‍ژه داشته باشم امیدوارم این موفقیت ها ادامه داشته باشد.

چغلوند درباره وضعیت اردوهای آماده سازی گفت: قبل از اعزام به رقابت‌های آسیایی لبنان 2 مرحله اردو برگزار کردیم حتی از تعطیلات نوروز هم گذشتیم و فقط تمرین کردیم خدارا شاکر هستم که زحمات ما ثمر داد.

منبع: روابط عمومی ادارع ورزش و جوانان لرستان

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده