رکابزن لرستانی تیم ملی:

عضو لرستانی تیم ملی دوچرخه‎سواری سرعت معتقد است که پیست مجموعه ورزشی آزادی تهران برای رقابت‎های بین‎المللی مناسب نیست.

کد خبر: ۲۲۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان و به نقل از ایسنا فرزین عرب درباره مرحله اول لیگ پیست اظهار کرد: چون فدراسیون برنامه‎هایش را بیشتر روی جاده گذاشته، تیم‎ها الان بیشتر به سمت جاده می‎روند و کمتر به پیست توجه می‎کنند. تیم‎ها دوست داشتند رقابت‎های لیگ عقب بیفتد تا بتوانند با آمادگی بیشتر شرکت کنند که فدراسیون قبول نکرد.

وی با اشاره به اینکه رقابت‎ها کم و کاستی‎هایی داشت، ادامه داد: برای شهرداری تهران در سه رشته سرعت پا زدم و با اینکه ار لحاظ بدنی زیاد آماده نبودم اما در مواد تیم اسپرینت- اول، کیرین- دوم و 200 متر- چهارم شدم.

عرب در پاسخ به پرسشی که از قراردادهای لیگ راضی است یا نه؟ گفت: رشته سرعت هزینه‎های زیادی دارد و با این شرایط و نسبت به چند رشته دیگر خیلی کم است با این حال راضی هستم و قراردادها خوب است.

این رکابزن لرستانی درباره پیست مجموعه ورزشی آزادی که رقابت‎های لیگ در آن برگزار می‎شود، بیان کرد: این پیست مشکلی ندارد اما بیشتر برای تمرین خوب است تا مسابقه، پیست آزادی برای تمرین و مسابقات داخلی خوب است اما برای رقابت‎های بین‎المللی مناسب نیست و استانداردهای جهانی را ندارد، چون این پیست‎ سیمانی و 333 متر است در حالی که پیست‎های بین‎المللی چوبی و 250 متری هستند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده