سرمربی تیم خیبر خرم‌آباد:

سرمربی تیم خیبر خرم‌آباد گفت: برای بازی روز چهارشنبه مقابل سپیدرود رشت منتظر حضور پرشور تماشاگران خرم‌آبادی هستیم.

 

کد خبر: ۲۱۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷

علی نیکبخت در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان ، اظهار کرد: بازی خیبر در روز چهارشنبه سخت و حساس است و برای صعود به لیگ دسته اول حتماً باید تیم سپید رود رشت را که از تیم‌های مدعی قهرمانی است، در ورزشگاه تختی خرم‌آباد شکست دهیم.

وی عنوان کرد: این یک بازی 6 امتیازی است و اگر بتوانیم تیم سپید رود رشت را شکست دهیم صعود مان را به لیگ دسته اول مسجل خواهیم کرد.

سرمربی تیم خیبر خرم آباد تصریح کرد: تا پایان رقابت های لیگ دسته دوم تنها 3 بازی باقی مانده است، که بازی مقابل سپید رود رشت آخرین بازی ما در خرم‌آباد است و انتظار داریم در همین جا بتوانیم کار را یکسره کنیم تا در بازی‌های بعدی کار ما  برای صعود به لیگ دسته اول به اما و اگر نکشد.

نیکبخت، خواستار توجه مسئولان استان به تیم خیبر شد و گفت: تیم خیبر تنها تیم مسابقات لیگ دسته دوم است که تمام بازیکنانش بومی استان هستند و مسئولان بدانند اگر هزینه‌ای هم برای تیم می‌شود برای بازیکنان همین استان است و ما انتظار داریم مشکلات مالی تیم ریشه دار خیبر را مرتفع کنند تا بازیکنان تیم این 3 بازی پایانی را بدون دغدغه به سرانجام برسانند تا با قهرمانی در مسابقات بتوانیم سهمیه یک تیم لیگ یکی را برای استان کسب کنیم.

وی تصریح کرد: در لرستان یک استعداد بی نظیر فوتبال موجود است و اگر بر روی فوتبال این استان سرمایه گذاری خوبی صورت بگیرد بدون شک می توان این استان را به یکی از قطب های اصلی فوتبال کشور تبدیل کرد.

بازی 2 تیم خیبر خرم‌آباد و سپید رود رشت روز چهارشنبه هفته جاری راس ساعت 17 در ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده