رئیس هیأت جانبازان و معلولان لرستان از نیمه‎کاره ماندن سالن تیراندازی، زمین چمن و پیست تارتان مجموعه ورزشی این هیأت خبر داد.

کد خبر: ۲۰۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۳

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، حمید الیاسی در گفت‎وگو با ایسنا، با اشاره به ظرفیت‎های ورزشکارهای معلول این استان، تصریح کرد: ورزشکاران ما همواره در رشته‎های دوومیدانی، تیراندازی، والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر، جودو و... در رقابت‎های مهم موفق عمل کرده‎اند و اگر حمایت بیشتری صورت بگیرد، بدون شک موفقیت‎های ما نیز بیشتر خواهد شد.

وی ادامه داد: مهمترین مشکل هیأت، بحث اعتبار است و اگر در این زمینه مشکلی نداشته باشیم، بهتر و راحت‎تر کار می‎کنیم.

الیاسی با اشاره به اینکه دوومیدانی رشته‎ی اصلی هیأت است، یادآور شد: یک مجموعه خوب در اختیار ما گذاشته‎اند که فدراسیون سال گذشته برای تجهیز و نگهداری آن پنج میلیون تومان پرداخت کرد و قرار است در سال‎جاری این مبلغ به شش میلیون تومان برسد.

رئیس هیأت جانبازان و معلولان لرستان در ادامه با اشاره به وضعیت نامناسب مجموعه ورزشی این هیأت در منطقه گلدشت غربی، خاطرنشان کرد: کف‎پوش سالن توپی، خیلی ایراد دارد و قابل استفاده نیست. سالن تیراندازی نیز با اینکه 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد اما به‎ سبب نبود اعتبار نیمه‎کاره رها شده است.

وی با یادآوری اینکه احداث این مجموعه ورزشی از مصوبات دور سوم سفر دولت دهم به استان بود، تصریح کرد: زمین چمن و پیست تارتان مجموعه نیز با اینکه زیرسازی آن انجام شده بود اما چون اعتبار نداشت روند احداث تعطیل شد و یک شرکت آن را تصرف کرد. این زمین نیز 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشت که آن شرکت کارهای انجام شده را از بین برد و با شکایتی که کرده‎ایم، پرونده در دادگاه است.

الیاسی درباره استخر این مجموعه نیز گفت: متأسفانه استخر با اینکه یکی دو سال از افتتاح آن گذشته بود اما به علت ایرادهای فنی زیاد تعطیل شد. کار نظارت و بازرسی بر روند اجرای این پروژه خوب نبوده و پیمانکار به تعهدات عمل نکرده است.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده