در نظر سنجی پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان عنوان شد؛

در نظر سنجی پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، توجه به توسعه زیر ساخت‌های ورزشی مهم ترین مطالبه جامعه ورزش لرستان از اداره کل ورزش و جوانان استان عنوان شد.  

کد خبر: ۱۹۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲

دومین نظر سنجی پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، که به مهم ترین الویت اداره کل ورزش و جوانان لرستان در سال جاری پرداخته بود، که در پایان 41 درصد شرکت کنندگان خواستار توسعه زیر ساخت‌های ورزشی در استان بودند.

در این نظر سنجی که به صورت ماهیانه برگزار می‌شود، شرکت کنندگان با توجه به پایین بودن سرانه فضای ورزشی و غیر استاندار بودن سالن‌های موجود در استان، خواستار توجه بیشتر به بحث توسعه زیر ساخت‌های ورزشی بودند.

گزینه بعدی که در نظر سنجی پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان رأی بیشتری را به خود اختصاص داد، تقویت هیات ورزشی استان بود که 35 در صد آرا را به خود جلب کرده بود.

در نظر سنجی صورت گرفته، توجه به ورزش بانوان سومین الویت شرکت کنندگان بود، که 13 در صد آرا و میزبانی مسابقات ملی و بین المللی در استان با 11 درصد، چهارمین و کمترین رأی را به خود اختصاص داده بود.

نظر سنجی پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان

همچنین نظر سنجی جدید پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، در خصوص مهم ترین الویت کاری هیات‌های ورزش لرستان است که علاقه مندان می‌توانند با مراجه به ستون سمت راست این سایت به گزینه مورد نظر خود رأی بدهند.

برگزاری مرتب لیگ استانی، استعدادیابی در همه شهرهای لرستان، برگزاری کلاس‌های آموزشی و شرکت در همه مسابقات کشوری چهار گزینه نظر سنجی جدید، هستند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده