فرماندار دلفان:

فرماندار شهرستان دلفان گفت: با توجه به مشکل ناکافی بودن مکان های ورزشی تخصیص اعتبار مورد نیاز برای تکمیل طرح های نیمه تمام دراین شهرستان ضروری است.

کد خبر: ۱۹۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان و به نقل از ایرنا، علی باقری اظهار کرد: پروژه سکوی تماشگران ، زورخانه شهر نورآباد و طرح سالن سرپوشیده روستای گلام بحری از مهمترین طرح های نیمه تمام ورزشی در شهرستان دلفان است که از 46 تا 70 درصد پیشرفت کاری دارند. 

وی، با بیان اینکه طرح سکوی تماشاگران شهدای نورآباد 48 درصد پیشرفت کاری دارد افزود : عملیات ساخت این طرح در سال 81 در زمینی به مساحت سه هزار و 100 متر مربع آغاز شد که به سبب مشکلات مالی و ضعف پیمانکاران مجری تاکنون به بهره برداری نرسیده است . 

  این مسئول اظهار داشت : طرح سکوی تماشاگران به ظرفیت سه هزار و 200 نفر شامل رختکن ، اتاق اداری و پزشکی است که در مجموع 10 سالن در آن پیش بینی شده است .  

فرماندار شهرستان دلفان ، از اختصاص چهار میلیارد ریال به طرح سکوی تماشاگران شهرستان دلفان در سال جاری خبر داد و بیان داشت : این اعتبار با همت استاندار لرستان برای ادامه ساخت این طرح تخصیص یافته است و بزودی عملیات اجرایی آن پس از مدتی وقفه آغاز می شود.  

به گفته باقری، تاکنون بیش از 17 میلیارد ریال برای اجرای این طرح هزینه شده است که علاوه بر اعتبار تخصیصی برای تکمیل به سه میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز دارد.  

شهرستان دلفان با 150 هزار نفر جمعیت و 444 روستا در شمال غربی استان لرستان واقع شده است.

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده