مدیر کل ورزش و جوانان لرستان

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: لرستان سال 94 در 10 رشته ورزشی لیگ برتر صاحب تیم می‌شود.

کد خبر: ۱۹۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان علی یاور عزیز پور فرد، اظهار کرد:ورزش جوانان لرستان دارای استعداد های قابل توجهی است ودر سطوح لیگ برتر می تواند نقش داشته باشد.

وی اظهار کرد : ستاد سازمان‏دهی امور جوانان برنامه هایی برای سال 94 در نظرگرفته و در سطوح لیگ‏ های یک و دو در10 رشته فعالیت می شود.
مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: در این راستا برنامه ریزی شده است که در 10 رشته ورزشی لیگ برتر، این استان صاحب تیم شود.
عزیز پور فرد تصریح کرد : به همین منظور در دسته یک کشور در سال 94 لرستان در رشته های فوتبال و والیبال تیم خواهد داشت .
وی بیان کرد: امسال برنامه ها و فعالیت های ورزشی و مدنی ساماندهی می شود تا در طول سال برنامه های منسجمی ارائه شود و در این راستا برنامه های اجرایی پایان هر ماه رصد می شود.
مدیر کل ورزش و جوانان لرستان اظهار کرد: سال 94 پرسشنامه هایی طراحی شده تا برنامه های خوبی در حوزه ‏های مختلف با چشم انداز شش ماهه و یک ساله تهیه و تنظیم شود.
وی با اشاره به اینکه پراکندگی فضاهای ورزشی باید با توجه به پراکندگی جمعیتی باشد، اظهار داشت: سال 94 یکی از اولویت های کاری توجه به پراکندگی فضای ورزشی و جمعیتی است.
عزیز پور گفت : در کارگروه ورزش و نهادهای اجتماعی چهارشنبه آخر هر ماه جلساتی برگزار می شود و یکی از مصوبات آن اجرای یک اتاق فکر، بازدیدهای میدانی از شهرستان‏ های مختلف است.
مدیر کل ورزش و جوانان لرستان اظهار کرد: در راستای ساماندهی امور جوانان استان برای تنظیم شده است و از بی برنامگی در این حوزه جلوگیری خواهد شد .

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده