تیم فوتبال خیبر خرم آباد در ادامه رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، پنج شنبه هفته جاری در اراک با آلومینیوم این شهر دیدار می‌کند.

کد خبر: ۱۹۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۱

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، هفته هفتم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته دوم کشور پنج شنبه در شهرهای اراک، کرمانشاه و ارومیه برگزار می‌شود که در آن تیم خیبر خرم‌آباد تنها نماینده لرستان، در ورزشگاه امام خمینی(ره) مهمان آلومینیوم اراک خواهد بود.

در این بازی که از ساعت 16 و 45 دقیقه برگزاری می‌شود، خیبر‌ی‌ها که در 2 بازی گذشته  توانسته‌اند 6 امتیاز حساس بازی‌ها را برای خود کسب کنند با روحیه خوبی مقابل حریف خود صف آرایی می‌کند.

اما آلومینیومی ها و شاگردان مهدی پاشازاده که 2 بازی گذشته خود را با تساوی پشت سر گذاشته‌اند، در این بازی به دنبال برد خیبر هستند تا  جای خود را در صدر جدول محکم تر کنند و به صعود کردن به لیگ دسته اول امیدوار باشند.

خیبر و آلومینیوم در حالی به دیدار هم می‌روند، که در تیم خیبر در 3 بازی گذشته خود با آلومینوم بازی‌ها را واگذار کرده است اما با تغییر در کادر فنی 2 تیم، خیبر هم اکنون از مربی تیم آلومینیم در فصل گذشته بهره می‌برد.

در جدول رده بندی گروه الف رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، آلومینیوم اراک با 12 امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است و تیم‌های سپید رود رشت و خیبر خرم آباد هر کدام با 10 امتیاز و با لطف تفاضل گل بهتر در مکان‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

در این گروه، تیم‌های بعث کرمانشاه، ایرانجوان خورموج و شهرداری ارومیه با 7، 6 و 1 امتیاز به ترتیب در مکان‌های چهارم تا ششم قرار گرفته‌اند.

در سایر بازی‌های این گروه، روز پنج شنبه، بعث کرمانشاه با سپیدرود رشت و شهرداری ارومیه با ایران جوان خوروموج با هم دیدار می‌کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده