رییس اسبق هیات شنا لرستان:

رییس اسبق هیات شنا لرستان گفت: هیات شنا لرستان مشکلات فراوانی دارد و چون عزمی برای برطرف کردن آن‌ها در استان وجود نداشت مجبور به استعفا شدم.

کد خبر: ۱۷۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴

صادق مختاری در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان اظهار کرد: تا زمانی که من در هیات شنا لرستان بودم نزدیک به یک میلیارد تومان بدهی داشتیم و افرادی که با هیات همکاری کرده بودند به خاطر عدم پرداخت هزینه‌های مالی شان از ما شکایت کرده بودند.

وی عنوان کرد: ورزش شنا در لرستان نه استخری در اختیار دارد، نه سانسی به آن واگذار شده و برخی از رشته‌های آن نیز به دلیلی عدم ساپورت مالی و نبود امکانات و فضای مورد نیاز تعطیل شده است.

رییس اسبق هیات شنا لرستان بیان کرد: طبق ماده 88 باید استخرهای شنا به هیات‌های شنا واگذار شوند، اما در لرستان بر خلاف تمام کشور به بخش خصوصی واگذار می‌شوند.

مختاری تصریح کرد: ورزش بدون پول و امکانات اصلاً معنا ندارد چرا که ما در لرستان حتی قادر به خرید تجهیزات ورزشی دسته دوم سایر استان‌ها را برای ورزشکاران مان نداریم.

وی گفت: دز اواخر سال 1392 که ما به هیات آمدیم تا پایان سال 93 فقط 2 میلیون تومان از اداره ورزش و جوانان به حساب هیات شنا لرستان واریز شد که این مبلغ فقط برای یک اعزام به مسابقات کشوری هم کافی نبود.

رییس اسبق هیات شنا لرستان اظهار کرد: امیدواریم مسئولان استان، مخصوصاً آقای استاندار توجه بیشتری به ورزش لرستان داشته باشند تا بیش از این جوانان لرستان بجز بیکاری رنج دیگری نداشته باشند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده