رییس هیات دوومیدانی لرستان:

رییس هیات دوومیدانی لرستان گفت: کار کردن در فضای ورزش لرستان که ادم فقط شعار می‌شنود سخت است چرا که این وعده‌های توخالی فضای ورزش لرستان را پر کرده است.

کد خبر: ۱۷۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰

 سید علی کریمی در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، اظهار کرد: 2 سال تمام در هیات دوومیدانی لرستان ما و همکاران مان تمام تلاش خود را به کار بستیم تا توانیم دوومیدانی که یکی از رشته‌های پایه و مهم در ورزش است را در لرستان رونق دهیم و به جایگاه مطلبوبی برسانیم.

وی تصریح کرد: بحث استعداد یابی در هیات دوومیدانی لرستان به شکلی رقم خورده است که ما در 2 سال گذشته توانسته ایم از دور افتاده ترین مناطق لرستان بازیکن را شناسایی و به گونه‌ای تربیت کنیم که هم اکنون به تیم ملی دوومیدانی کشورمان دعوت شده است.

رییس هیات دوومیدانی لرستان بیان کرد: برنامه‌هایی برای پر رونق کردن ورزش دوومیدانی در رده‌های پایه انجام داده‌ایم، که اگر ادامه داشته باشند 2 سال آینده سال‌های شکوفایی این رشته در لرستان است.

سید علی کریمی|پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

کریمی افزود: در سال گذشته توانستیم برای نخستین بار در رقابت‌های لیگ برتر دوومیدانی کشور نماینده داشته باشیم و با توجه به نخستین حضور ما، توانستیم جایگاه خوبی را نیز کسب کنیم ولی علی رغم وعده‌ها، هیچ کس به ما کمک نکرد.

وی بیان کرد: استاندار محترم در جلسه با وزیر ورزش به روئسای هیات ها گفتند که به دنبال خصوصی کردن ورزش بروید و ما نیز حمایت‌تان می‌کنیم، ما در عمل رفتیم، اما هیچ کمکی از استانداری به ما صورت نگرفت.

رییس هیات دوومیدانی لرستان بیان کرد: ما در سال گذشته 48 میلیون تومان هزینه کرده‌ایم ولی اداره ورزش تنها 4 میلیون آن را به برگردانده است.

کریمی تصریح کرد: الان هیات دوومیدانی لرستان، نه منابع درآمدی دارد و نه سالنی در اختیار دارد، اما از زمان مدیران گذشته تا بحال، ما فقط وعده شنیده‌ایم که هیچ کدام شان عملی نشده‌اند.

وی گفت: اگر به دنبال رشد و پیشرفت در ورزش هستیم، باید پول و امکانات بدهند و دولت نیز حمایت کند و اگر فقط می‌خواهیم کار ها یه صورت نمادین و الکی باشد، بگویند تا بدانیم.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده