طی حکم صادره از طرف خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری کشور سرپرست هیات دوچرخه سواری استان منصوب شد.

کد خبر: ۱۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورزش لرستان، بنا به پیشنهاد علي‌ياور عزيزپورفرد مدیرکل ورزش و جوانان استان و موافقت رییس فدراسیون علی آشنا به سمت سرپرست هیات دوچرخه‌سواری لرستان منصوب و مشغول بکار شد در حکم قمری خطاب به سرپرست جدید هیات لرستان آمده است‌:

جناب آقای علی آشنا بنا به پیشنهاد مدیر کل ورزش و جوانان استان بدین‌وسیله به سمت سرپرست هیات دوچرخه‌سواری استان لرستان منصوب می‌شوید. امید است ضمن به کار گیری نیروههای متعهد و مخلص این رشته ورزشی و اتکال به خداوند کلیه امورات این هیات را در استان انجام دهید و ظرف 3 ماه نسبت به برگزاری مجمع انتخابات رییس هیات اقدام لازم به عمل آورید.

شايان ذكر است علی آشنا از کارکنان داره کل ورزش استان است که تحصیلات عالیه در سطح کارشناسی ارشد حقوق را دارد و  معاون سازمان ملی جوانان استان‌، ریاست اموراداری‌، ریاست دفتر مدیرکل(از هفته قبل) و مسوول پي‌گیری‌های مدیر کل ورزش استان و چند مسوولیت دیگر را در کارنامه اجرایی خود دارد.

قابل ذكر است پيش از اين بابك فرزاد از بروجرد رياست اين هيأت را بر عهده داشت كه پس از پايان يافتن دوره 4 ساله تصدي اين هيأت، اكنون دوباره كانديداي رياست هيأت شده است و مطابق قوانين جديد اداره كل ورزش و جوانان لرستان فردي كه به عنوان سرپرست هيأت برگزيده مي‌شود، حق شركت در انتخابات را ندارد.

سید احمد موسوی

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده