مدیرکل ورزش و جوانان لرستان:

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: یک سالن ورزشی به ورزشکاران معلول و جانباز لرستانی اختصاص یافت.

کد خبر: ۱۶۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان علی یاور عزیزپور در حاشیه دیدار با ورزشکاران، قهرمانان معلول و جانباز استان، اظهار داشت: با توجه به وضعیت ویژه ورزشکاران معلول و افتخارات آنان در میدان‌های جهانی لازم است امکانات خوبی برای آن‌ها فراهم شود.

وی افزود: یکی از نخستین اقدامات انجام‌شده اختصاص کامل یک سالن ورزشی به ورزشکاران معلول و جانباز استان است که قبلاٌ در اختیار ورزش رزمی بوده ولی اکنون تحویل هیئت معلولان و جانبازان داده‌ شده است.

 ورزش جانبازان و معلولین|پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان عنوان کرد: طی جلساتی که با رئیس فدراسیون داشتیم مقرر شد هرساله فدراسیون پنج میلیون تومان به ورزش معلولان استان جهت تجهیزات ورزشگاه اختصاص دهد.

وی بیان کرد: سال 94‌ نیز پنج میلیون تومان از طرف فدراسیون جهت تجهیز سالن ورزشی معلولان استان پرداخت‌شده است.

عزیزپور در رابطه با انتقادات ورزشکاران نسبت به تجلیل از آن‌ها، خاطرنشان کرد: بخشی از این انتقادات قابل‌قبول است اما بخشی دیگر پذیرفته نیست، قبل از اعزام ورزشکاران به مسابقات پاراآسیایی در جلسه‌ای که با حضور استاندار لرستان برگزار شد بنا شده که مراسم ویژه‌ای جهت تجلیل از قهرمانان انجام شود.

وی با بیان اینکه استاندار لرستان دو راهکار برای تجلیل از قهرمانان ارائه داده است، خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات مالی استان، بخشی از تجلیل  قهرمانان را استانداری و بخشی دیگر را ورزش و جوانان استان تقبل کند.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: با استفاده از اعتبارات سال 94 مراسمی در شاٰن  قهرمانان استان برگزار می‌شود./ منبع: تسنیم

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ورزش لرستان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده