رییس هیات تیراندازی با کمان لرستان:

رییس هیات تیراندازی با کمان لرستان گفت: در سال جدید قصد داریم ورزش تیراندازی با کمان را در لرستان به شکوفایی برسانیم.

کد خبر: ۱۶۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۹

احمد رستمیان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، اظهار کرد: تمام تلاش ما این است که در سال جدید بتوانیم به رشد ورزش تیراندازی با کمان لرستان کمک کنیم تا لرستان را به جایگاه مطلوبی در سطح کشور برسانیم.

وی عنوان کرد: یکی از برنامه های اصلی و مهم ما این است که قهرمان پروری را در لرستان آغاز کنیم و برای این کار با آموزش و پرورش لرستان تعاملات خوبی را داریم.

رییس هیات تیراندازی با کمان لرستان بیان کرد: تلاش می‌کنیم بحث استعدادیابی را در لرستان نیز آغاز کنیم و این کار را در مدارس سطح استان اجرایی خواهیم کرد.

رستمیان گریزی نیز به مشکلات هیات تیراندازی با کمان در 2 سال گذشته زد و گفت: در 2 سال گذشته هیات بدون رییس و سرپرست بوده است و در این مدت ورزشکاران این رشته مشکلات زیادی را متحمل شده‌اند، اما هم اکنون قصد داریم تا حد توان مشکلات ورزشی آن‌ها را برطرف کنیم.

تیر اندازی با کمان|پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان

وی تصریح کرد: در طی این مدت کوتاهی که ریاست هیات را برعهده گرفته‌ام با کمک مدیر کل اداره ورزش و جوانان لرستان، فضایی جهت دفتر هیات در مجموعه ورزشی تختی خرم آباد ایجاد شده است تا کارها سریع تر انجام شوند.

رییس هیات تیراندازی با کمان لرستان افزود: مذاکراتی را با فدراسیون انجام داده ایم تا در تابستان امسال بتوانیم میزبانی مسابقات قهرمانی کشور را در خرم‌آباد بر عهده بگیریم.

رستمیان اظهار کرد: امیدواریم مسئولان اداره ورزش و جوانان استان نیز برای این میزبانی به کمک کنند تا بتوانیم در آن ظرفیت اورزش تیراندازی با کان لرستان را به نمایش بگذاریم.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده