مربی تیم فوتبال شهرداری ارومیه:

مربی تیم فوتبال شهرداری ارومیه گفت: تجربه بازکنان تیم خیبر خرم‌آباد باعث باخت تیم شهرداری ارومیه شد.

کد خبر: ۱۶۱
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، محمد فضلعلی امشب پس از دیدار تیم فوتبال شهرداری ارومیه مقابل تیم خیبر خرم‌آباد در لیگ دسته دو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم خیبر خرم‌آباد تیم با تجربه‌ای است و سال‌ها در لیگ‌های دسته دو و حتی دسته یک فوتبال بازی کرده است.

وی افزود: تیم خیبر از موقعیت‌های خود به بهترین نحو استفاده کرد ولی ارومیه نتوانست حفظ نتیجه کند و با یک پاس اشتباه توسط دفاع گل مساوی را دریافت کرد و یاران ارومیه بازی را تمام شده فرض کردند.

فضلعلی گفت: در این بازی ارومیه دو تن از یاران اصلی را  به علت مصدومیت و محرومیت در خدمت نداشت هر چند سایر بازیکنان نیز بازی خوبی به نمایش گذاشتند.

محمد فضلعلی|پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان

مربی تیم فوتبال شهرداری ارومیه ادامه داد: گل اول تیم خیبر که کاملا در حالت آفساید به ثمر رسید باعث شد تا نظم تیم ارومیه از هم پاشیده شود.

وی تصریح کرد: البته در نیمه دوم با صحبت مربیان تیم ارومیه به بازی برگشت و توانست در ده دقیقه دو گل وارد دروازه تیم خیبر کند و بازی را در دست بگیرد.

فضلعلی اظهار داشت: اما تیم خیبر با اینکه عقب افتاده بود با توجه به فرهنگ لرستانی تا آخرین لحظه تلاش کرد و توانست با به ثمر رساندن دو گل بازی را به نفع خود به پایان برساند.

 مربی تیم فوتبال شهرداری ارومیه افزود: تیم خیبر تیم بسیار با تجربه‌ای است و همین امر سبب شد تا دست پاچه نشوند و به بازی برگردند هرچند تیم ارومیه این فرصت را به آنها داد.

وی گفت: تیم شهرداری ارومیه تا اینجا نیز بسیار خوب عمل کرده است و هیچ کارشناسی در ارومیه گمان نمی‌کرد که تیم ارومیه حتی در جدول دسته دو بماند.

فضلعلی تصریح کرد: یقین بدانید که ارومیه در بازی‌های آینده عملکرد بهتری خواهد داشت و در دور برگشت نتایج را جبران خواهیم کرد./ منبع: فارس

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده