رییس هیات دوومیدانی لرستان:

رییس هیات دوومیدانی لرستان گفت: ورزیر ورزش و جوانان کشور به خاطر عدم انتخاب سرپرست فدراسیون دوومیدانی سوء مدیریت خود به همگان نشان داد.

کد خبر: ۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، سید علی کریمی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: اواخر سال گذشته رییس فدراسیون دوومیدانی کشور از سمت خود استعفا داد که مورد موافقت وزیر ورزش و جوانان کشور نیز قرار گرفت اما تاکنون از سوی وزیر ورزش کسی به عنوان سرپرست نیز انتخاب نشده است.

وی عنوان کرد: ورزش دوومیدانی از اصلی ترین و مهم ترین رشته‌های ورزشی است و بی توجهی  به آن اصلاً قابل قبول نیست.

رییس هیات دوومیدانی لرستان تصریح کرد: در خانواده دوومیدانی کشور افراد نخبه و تحصیل کرده و علمی زیادی وجود دارد که باید وزیر ورزش و جوانان کشور در ساعات بعد از استعفای رییس فدراسیون دومیدانی جانشین وی را انتخاب و معرفی می‌کرد.

سید علی کریمی|پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

کریمی عنوان کرد: این بی توجهی وزیر نشان از بی برنامگی و سوء مدیریت اوست، چرا که با این کوتاهی ورزش دوومیدانی آسیب‌های فراوانی می‌خورد.

وی افزود: بسیاری از کشورهایی که یک ورزش قوی دارند، اگر به عقب تر ان ها نگاه کنیم، خواهیم دید که ورزش دوومیدانی آن‌ها از قدرت بالایی برخوردار بوده است ولی در کشور با این برخورد‌ها و بی تفاوتی‌ها دومیدانی آن درجا خواهد و حتی به عقب تر نیز سوق پیدا می‌کند.

رییس هیات دوومیدانی لرستان خواستار توجه بیشتر وزارت ورزش به دوومیدانی شد و گفت: امیدواریم در سریع ترین زمان تا برگزاری انتخابات رییس فدراسیون، فرد مناسبی برای سرپرستی از سوی وزیر انتخاب شود.

انتهای پیام/

 

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده