رییس هیات بوکس لرستان:

رییس هیات بوکس لرستان گفت: ورزش بوکس در لرستان حتماً در المپیک ریو دوژانیرو برزیل نماینده خواهد داشت.

کد خبر: ۱۵۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۶

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، مهرداد حمدیان در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: خبر خوشحال کننده‌ای که ما در سال 94 به ورزش دوستان خواهیم داد، کسب سهمیه المپیک توسط ورزشکاران بوکسور لرستانی است.

وی عنوان کرد: هم اکنون 5 مشت زن لرستانی توانایی بالایی برای کسب سهمیه المپیک دارند و تلاش می‌کنیم، حداقل 2 لرستانی  بتوانند با حضور در مسابقات قهرمانی کشور و قهرمانی در آن بتوانند به مسابقات جهانی قطر در قالب تیم ملی کشورمان راه پیدا کنند.

رییس هیات بوکس لرستان بیان کرد: ابتدا باید تلاش کنیم در مسابقات قهرمانی کشور ورزشکاران ما حضور موفقی داشته باشند، چرا که حریفان سر سختی دارند و از پیش رو بر داشتن آن‌ها کار بسیار دشواری است.

حمیدیان تصریح کرد: رضا کرزبر، مصطفی زارع، سجاد محرابی، محمد نوری و مجید سپهوند 5 لرستانی دعوت شده به تیم ملی هستند و به دنبال رایزنی با فدراسیون هستیم که یک مربی لرستانی را  نیز در کنار آن‌ها به اردوی های تیم ملی دعوت کنند.

وی افزود: تحت هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد، اندازه سر سوزنی از حق ورزشکاران ما را در مسابقات کشوری پایمال کنند و به شدت پیگیر حق بوکسورهای لرستانی نیز خواهیم بود هستیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده