رییس هیات ورزش‌های رزمی لرستان:

رییس هیات ورزش های رزمی لرستان گفت: مهم ترین خاسته رزمی کاران در سال جدید از مدیر کل ورزش و جوانان لرستان اختصاص خانه تخصصی است.

کد خبر: ۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۵

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان ،ایرج محمدی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: در لرستان بیش از  3 هزار ورزشکار رزمی کار وجود دارد که بدون داشتن خانه تخصصی به کار خود ادامه می‌دهند.

وی عنوان کرد: ورزش رزمی در لرستان زیر مجموعه زیادی دارد  چراکه 34 سبک ورزشی زیر پوشش این هیات در لرستان فعالیت می‌کنند.

رییس هیات ورزش های رزمی لرستان عنوان کرد: برای برنامه‌هایی که بخواهیم در لرستان انجام دهیم، نیازمند خانه تخصصی هستیم، ولی چون چنین فضایی را در اختیار نداریم، قادر به برگزاری هیچ برنامه‌ای نیستیم.

محمدی تصریح کرد: پیش از این نیز با مدیر کل ورزش و جوانان لرستان برای اختصاص خانه تخصصی به هیات ورزش های رزمی استان مذاکره کرده‌ایم، ولی تا بخال به نتیجه نرسیده‌ایم و امیدواریم به زودی بتوانند خواسته ورزشکاران رزمی لرستانی را اجابت کنند.

وی افزود: ورزش رزمی از ورزش های پر مدال است و اگر مشکل خانه تخصصی آن برطرف نشود، بسیاری از مدال های ورزشی لرستان در میادین ملی و بین المللی کاهش می‌یابد.

رییس هیات ورزش های رزمی لرستان گفت: ورزشکاران این رشته ورزشی، هم اکنون رشد خوبی داشته اند و نباید مانعی در رشد آن ها به وجود  بیاید، چرا که باید مجدداً سالها سرمایه گذاری کنیم تا مجدداً به این مرحله برسند.

ورزشکاران رزمی کار لرستانی تا تابستان سال گذشته در مجموعه ورزشی تختی خرم آباد دارای سالن اختصاصی بودند که با توجه به تغییراتی که در هیات و  اداره ورزش و جوانان به وجود آمد این سالن در اختیار ورزشکاران جانباز و معلول استان قرار گرفته است.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده