در همه جای کشور وقتی ریاست جمهور به شهري سفر می‌کند، يكي دو روز قبل در ورزشگاه بزرگ آن شهر، جایگاه موقتی برای سخنرانی وی ایجاد می‌کنند وي نيز در محل ایجاد شده سخنرانی خود را براي مردم انجام مي‌دهد و سپس ورزشگاه را ترک می‌کند.

کد خبر: ۱۵۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۵

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، مسوولین آن شهر بعد از ترک ریاست محترم جمهوری از ورزشگاه، نسبت به جمع‌آوری آن جایگاه اقدام می‌کنند.

اما در استان لرستان و شهر خرم‌آباد این‌گونه نیست و ظاهراً مسوولان ورزش استان از این جایگاه موقت به عنوان جایگاه VIP استفاده می‌کنند  و تا به حال هیچ اقدامی برای جمع نمودن این جایگاه موقت كه حدود 6-7 سالي هست آن‌جاست، نکردند!

 

محل سخنرانی رییس جمهور|پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

 متاسفانه مشاهده می‌شود علی‌رغم غیرقابل استفاده بودن این سازه و احتمال بروز خطر براي خبرنگاران كه اكثر مواقع برای پوشش خبری مسابقات روي آن هدایت می‌شوند، این جایگاه یا سازه فلزی موقت که نمای زشتی به ورزشگاه تختی و به خصوص زمین چمن شماره يك داده است به مزاحمت و دردسر جدیدی برای این زمین و خبرنگاران تبدیل شده که متاسفانه از دید مسوولان ورزش استان تا به حال بدور مانده است.

محل سخنرانی رییس جمهور|پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

 در زمان برگزاری مسابقات فوتبال شاهد سرگردانی خبرنگاران هستیم و از آنجایی که جایگاه خبرنگاران در این زمین احداث نشده و البته تا به حال نیز برنامه‌ای برای این موضوع اجرا نشده، لذا آن‌ها مجبورند در گوشه و کنار این سازه‌ي فلزی قرار گیرند و رسالت خود را انجام دهند که گاهاً به علت نداشتن دید مناسب، اکثر تصاویر و صحنه‌های مهم مسابقات از دید خبرنگار و عكاسان پنهان می‌ماند.

محل سخنرانی رییس جمهور|پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

این سازه هم اکنون هیچ‌گونه کاربری و استفاده‌ای نداشته و جای سوال است که چرا مزاحم و دردسر براي خودمان ایجاد می‌کنیم در حالي كه رئيس‌جمهور ممكن است هر دو سال يك بار و آن هم براي يك روز در اين مكان حضور يابد.

با توجه به اعتراض اکثر ورزشی‌نویسان به جانمایی بد این سازه موقت، ضرورت جمع‌آوری هر چه سریع‌تر آن و احداث جایگاه خبرنگاران در زمين فوتبال شماره يك ورزشگاه تختي احساس می‌شود. چنان‌چه اتفاقي ناخوشايند براي خبرنگار يا ورزشكاري روي دهد، مسوولان بايد در اين زمينه پاسخگو باشد و اين مطلب را ما از مدت‌ها قبل به آن‌ها متذكر شده‌ايم.

سید احمد موسوی

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده