مربی سابق تیم ملی:

مربی سابق تیم ملی، لرستان را "یک سرزمین بسیار جالب در ایران" می‌داند.

کد خبر: ۱۳۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۵

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان در گفتگوی صمیمانه‌ی زیر، غلام‌رضا محمدی مربی سابق تیم ملی کشتی آزاد ایران از خاطره تحویل سال نو در هواپیما و اسکناس‌های تا نخورده لای قرآن می‌گوید.

 - سال‌تحویل کجا بودی؟

امسال در کنار خانواده هستم. بر عکس خیلی از سال‌های قبل که از خانواده دور بودم و حتی در ایران نبودم، امسال دومین سالی است که کنار هم هستیم.

 - دوست داری اولین تبریک عید را به چه کسی بگی؟

چون کنار خانواده هستم، دوست دارم اولین تبریک را به مادرم و بعد بزرگ‌ترها و دوستان خوبم بگویم.

 - اولین عیدی که در دوران بچگی گرفتی و به خاطر داری، چی بود؟ از کی بود؟

مثل بقیه بچه‌های ایرانی سر سفره سال تحویل اسکناس‌های تا نخورده که از لای قرآن در می‌آمد برای ما ارزش بسیار زیادی داشت. امیدوارم باز هم آن دوستی و صفا و صمیمیت برگردد.

 

- دوست داری از چه شخص خاصی عیدی بگیری؟

واقعا مثل همه ایرانی‌ها دوست دارم در لحظه سال‌تحویل که با خدا راز و نیاز می‌کنیم، دوست دارم خداوند صلح و آرامش و سلامتی را به عنوان عیدی به من و همه‌ی ایرنی‌‌ها بدهد.

 - عید امسال جای چه کسی خالیه؟

خدا را شکر همه عزیزانم هستند. البته چون در سنین کودکی پدرم را از دست دادم، همیشه جای خالی‌اش را کنار خودم در سفره هفت‌سین احساس می‌کنم.

 - کدام سین از سفره هفت‌سین را بیش‌تر دوست داری؟

قبل از هر چیز قرآن. امیدوارم همواره اعتقاداتمان به قرآن راسخ باشد. بعد از آن، سبزه و بعد از سبزه هم ماهی.

 - بهترین عیدی عمرت را از کی گرفتی؟

به جای پاسخ به این سئوال یک خاطره نورزی تعریف می‌کنم. برای اعزام به جام جهانی آمریکا در سال 98 تیم کشتی ایران در حال پرواز بود. در واقع روی آسمان بودیم که سال تحویل شد. هنگام سال تحویل ناگهان همه اعضای تیم کشتی از جای خود بلند شدند، شلوغ کردند، به هم تبریک گفتند و روبوسی کردند. مسافران هواپیما که همه خارجی بودند، تعجب کردند که چه اتفاقی افتاده! ما هم بعد از شلوغ بازی‌هایی که در هواپیما داشتیم تازه به مسافران خارجی توضیح دادیم که الان سال ما تحویل شد و سال نو آغاز شده.

 - بهترین شهر ایران برای مسافرت در عید؟

همه جای ایران سرای من است؛ اما خرم‌آباد چیز دیگری است. همه جای ایران قشنگ است؛ اما واقعاً لرستان یک سرزمین بسیار جالب در ایران است.

 - یک تبریک ویژه نوروزی.

فرار رسیدن عید باستانی نوروز را به همه هم‌وطنان عزیزم تبریک می‌گویم. امیدوارم دل‌شان سبز باشد و خنده‌هایشان از ته دل و گریه از سر شوق.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده