بازیکن تیم خیبر خرم‌آباد:

استعداد بالای ورزش در وجود او مزید بر علت شد تا پس از سال ها حضور در ورزش کشتی ،در فوتبال نیز خیلی زود پله های ترقی راپیموده و تبدیل به فوتبالیستی موفق شود.

کد خبر: ۱۲۸
تاریخ انتشار: ۰۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۱

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان. تعصب مثال زدنی، بازی ساده و بی غل و غش همراه با فداکاری اش از او بازیکنی تاثیرگذار ساخته است.

محمد فاضلی بازیکن خیبر خرم‌آباد این هفته مهمان ما بود و از آخرین وضعیت تیم خیبر با وی به گفتگو نشستیم که ماحصل آنر ا در پی خواهید خواند:

با چه شرایطی فصل را شروع کردید؟

با پیگیری های همایون بهاروند رییس هیات فوتبال یک ماه قبل از آغاز مسابقات خرم آباد دارای یک امتیاز لیگ دو شد. ما نیز که با هیچ تیمی قرارداد نداشتیم به دلیل وجود همایون بهاروند با خیبر قرارداد قلبی امضا کردیم. قبل از فصل چهار بازی تدارکاتی انجام دادیم و تا حدود زیادی به مرز آمادگی رسیدیم.

تمرینات بدنسازی و تاکتیکی مناسبی قبل از فصل داشتید؟

تمرینات بدنسازی را یک ماه و نیم زیر نظر همایون بهاروند انجام دادیم. البته چندین بازیکن جدید نیز تست شدند و در کنار آن کار تاکتیکی نیز انجام میدادیم.

در خصوص جذب بازیکن مشکلی نداشتید؟

خوشبختانه بازیکنان لرستانی که بیرون از استان بازی می‌کردند با رایزنی همایون بهاروند به خیبر پیوستند.بازیکنانی چون: سجاد خسروی، حسین جودکی، مهدی عبدی، صادق نادرپور، امیر منصوریان و ...

از لحاظ فنی سطح مسابقات لیگ دو در دور مقدماتی چگونه بود؟

سطح مسابقات بالا بود .چهار،پنج تیم با هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد تومان وارد مسابقات شدند. ولی ما با حداقل ترین امکانات و هزینه وارد این رقابت ها شدیم.خوشبختانه با توکل بر خداوند و تعصب فراوان بچه ها ضمن صعود در مقابل تیم های متمول درخشان ظاهر شدیم.

مشکلات مالی در میانه ی فصل از انگیزه ی شما کم نکرد؟

ما در ورزش لرستان و در تمامی رشته ها با مشکلات مالی دست به گریبان بوده ایم . فوتبال لرستان هم سال ها با این مشکلات مالی عجین شده است. یادم میاید وحید امیری بارها قصد داشت به دلیل بدقولی های مالی از فوتبال خداحافظی کند که با صحبت هایی که داشتیم از این تصمیم منصرفش کردیم. تا حدودی مشکلات مالی اذیت مان  کرد ولی به خاطر حضور همایون بهاروند سعی کردیم تمرکز مان را حفظ کرده و بازی های خوبی به نمایش بگذاریم.

با توجه به مشکلات شدید مالی فکر می‌کردید موفق به صعود شوید؟

با درایت همایون بهاروند و حمایت همه جانبه ی ایشان و تلاش بازیکنان و به خصوص زحمات شبانه روز کادر مربیگری بیسار امیدوار بودیم که بتوانیم صعود کنیم.

از اینکه فوتبالیست شده ای پشیمان نیستی؟

برخی اوقات به دلیل مشکلات مالی تا حدودی از فوتبال دلسرد شدم ولی وقتی هواداران و مردم را می‌بینیم که با چه هیجانی تحت تاثیر برد و باخت‌های ما قرار می‌گیرند دوباره روحیه می‌گیرم چرا که فوتبال لرستان به عشق هواداران زنده است. امیدوارم مسوولان با نگاه جدی تر و مهربانانه ورزش را حمایت کنند.

به عنوان یک ورزشکار چه انتظاری از مسوولین دارید؟

بنده از مهندس بازوند استاندار لرستان به عنوان چهره‌ای که همیشه حامی ورزش بوده اند انتظار فراوان دارم. ایشان هر جا رفته‌اند برای ورزش به خصوص فوتبال منشا خیر بوده اند. انشاله در دور دوم و حساس بازی‌ها ما را حمایت کنند و تیم را تنها نگذارند.

حرف نگفته ای اگر دارید بفرمایید:

تشکر می کنم از سعید سپهوند ،بهمن موسوی و کاظم بهاروند کادر مربیگری تیم مان بودند که بسیار زحمت کشیدند و فشار زیادی را تحمل کردند. از پدر و مادرم تشکر ویژه ای دارم که با جان و دل از من حمایت کرده اند و همیشه در تمامی مراحل زندگی یار و یاروم بوده اند.از همایون بهاروند نیز به خاطر تلاش هایش جهت اعتلای فوتبال لرستان ممنونم

توضیح اینکه این مصاحبه در شماره 108 روزنامه خبر ورزشی ویژه لرستان منتشر شد.

انتهای پیام/ 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده