مدیرکل ورزش و جوانان لرستان معتقد است مکان ورزشی در دست ساخت شهرستان خرم‎آباد، دهکده المپیک و مجموعه ورزشی نیست.

کد خبر: ۱۲۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورزش لرستان، علی‎یاور عزیزپور در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت:پروژه‎ای که در منطقه کمالوند شهرستان خرم‎آباد با نام دهکده المپیک یا مجموعه ورزشی تعریف شده، به هیچ وجه ویژگی‎ چنین مکان‎های ورزشی را ندارد.

وی تصریح کرد: این پروژه فقط به اسم "مجموعه ورزشی یا دهکده المپیک" است و تنها سه طرح عمرانی در آن تعریف شده است. دهکده المپیک یعنی مکان‎هایی که همه رویدادهای ورزشی در آنجا برگزار شود و مجموعه ورزشی هم نیست چون فقط سه طرح دارد و با چیزی که ما داریم، تفاوت‎های بسیاری دارد.

عزیزپور با یادآوری اینکه سه سال پیش دهکده به مجموعه ورزشی تغییر نام یافت، اضافه کرد: پروژه‎های سالن سرپوشیده دوومیدانی، استادیوم فوتبال و سالن ژیمناستیک در این مکان تعریف شده است. زمین فوتبال سال 70 در سفر رهبر معظم انقلاب به لرستان مصوب شده و تا پایان سال 94 به بهره‎برداری خواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان افزود: سالن دوومیدانی نیز به پیمانکار جدید واگذار شده که در حال فعال کردن پروژه است. پروژه ژیمناستیک نیز به نسبت زمانی که شروع به‎کار کرده پیشرفت خوبی دارد و امیدواریم در سال 94 افتتاح شود.

وی خاطرنشان کرد: این طرح‎ها "ملی" هستند و مجری آن شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی است.

کلنگ ساخت این پروژه در اردیبهشت 86 با حضور محمد علی‌آبادی، رئیس وقت سازمان تربیت بدنی در منطقه کمالوند خرم‌آباد و در زمینی به مساحت 252 هکتار به زمین زده شده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده