رییس هیات کوهنوردی لرستان:

رییس هیات کوهنوردی لرستان، گفت: یکی از برنامه‌هایی که ما در سال جاری به دنبال آن هستیم، برگزاری بهتر و بیشتر برنامه‌ها و صعودهای سراسری است.

کد خبر: ۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۵

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، سید آرش قیاسیان در گفت و گو با ما، اظهار کرد: در سال جدید سعی می‌کنیم کوهنوردی استان جهش مثبتی داشته باشد و با انجام برنامه‌های فراگیر تعداد ورزشکاران کوهنورد استان را بیشتر کنیم.

وی عنوان کرد: یکی از برنامه‌های فرا گیر ما برگزاری صعودهای سراسری و استانی است و قصد داریم با اطلاع رسانی مناسب تعداد بیشتری در این برنامه ها نسبت به سال گذشته شرکت کنند.

رییس هیات کوهنوردی لرستان، بیان کرد: یکی دیگر از اهدافی که ما در برنامه‌ها و صعود‌های سراسری به دنبال آن هستیم، معرفی ظرفیت‌های طبیعی استان به سایر استان‌ها است چرا که ما نیز به نوه خود وظیفه داریم در این راه تلاش کنیم تا مردم بیشتر در جریان مواهب خدادادی در لرستان باشند.

قیاسیان ابراز کرد: از همین رو سعی خواهیم کرد در سال آینده صعود سراسری 1000 کوهنورد را به ارتفاعات اشترانکوه برگزار کنیم.

وی گفت: در همین صعود سراسری که به مدت 2 روز برگزار می‌شوند کوهنوردان از 3 مسیر، سن بران، دریاچه گهر و پازن پیر به ارتفاعات اشترانکوه صعود می کنند.

رییس هیات کوهنوردی لرستان، طبق تمهیدات ما تا کنون کوهنوردانی از 20 استان کشور بریای حضور در سعود به اشترانکوه اعلام آمادگی کرده‌اند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده